Princ Harry a Meghan Markle: Jak mohou inspirovat váš vztah?

27. 12. 2017
Princ Harry a Meghan Markle: Jak mohou inspirovat váš vztah?
Zásnuby britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle i týdny po oficiálním oznámení plní stránky novin a časopisů. Na první pohled je zřejmé, že oba snoubenci prožívají opravdovou lásku. Čím byste se z jejich vztahu mohla nechat inspirovat?

Nezavrhujte slepé rande

Meghan a Harry v interview prozradili, že se seznámili na rande, které pro ně zorganizovala společná kamarádka. Chodit na slepé rande ve věku Tindru a dalších aplikací asi někomu může připadat dost out, královský pár je ale jasným důvodem, proč byste to měli zkusit.

Možná na takovém rande neodsoudíte toho druhého za maličkosti a dáte mu víc šanci, než když máte sraz jen tak s někým z internetu. Možná si uvědomujete, že toho asi máte víc společného, než se na první pohled může zdát – když si to přátelé myslí. Možná nechcete urazit kamarádku, která rande zorganizovala tím, že přestanete mít zájem po prvním nejapném vtipu. Anebo víte, že můžete být uvolněný, protože ten druhý už toho spoustu ví. Ať je to, jak je to, tento způsob seznamování evidentně není mrtvý!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, víkendové radovánky se ponesou v duchu pohody a skvělé zábavy. Musíte však skloubit své koníčky a spotřebami rodiny. Není možné se přestat starat a zanedbávat své povinnosti.…