Princ Harry: Můj synovec se nudit nebude. Ale levné to taky nebude

29. 7. 2013
Princ Harry: Můj synovec se nudit nebude. Ale levné to taky nebude | Zdroj: Profimedia.cz
Princ Harry se vyjádřil ke svému prvnímu synovci princi Georgeovi. A hned začal se vtipem sobě vlastním, když prohlásil, že jeho služby jako hlídače malých dětí nebudou nijak laciné. Bratr William se sice na něj může spolehnout, zadarmo to ale nebude. Harry však zaručuje, že se budoucí britský panovník nudit nebude.

„Hodlám zajistit, že bude mít dobrou výchovu a hodlám ho chránit před špatnostmi a zajistím, že se bude bavit. Zbytek nechám na jeho rodičích,“ prohlásil osmadvacetiletý syn prince Charlese, když opouštěl Kensingtonský palác, kam se přijel na synovce podívat.

Harry přiznal, že George ho přivítal pláčem. A na otázku, jestli je víc podobný otci, či matce, odpověděl: „Má asi čtyři dny, takže si myslím, že to musíte posoudit sami. Já to netuším.“

William s mladším bratrem může počítat jako s hlídáním. „Ovšem doufám, že si můj bratr uvědomuje, jak jsem drahý,“ dodal Harry.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá z práce! Absolutně vás to tam tento týden nebavilo, protože jste byli jako klubíčko nervů. Snad se šéfovy nároky od pondělí zmírní a nebudete to muset řešit nějakým konfliktem. Doma…

Nejčtenější články

Doporučujeme