Princ Harry si v Las Vegas tři dny užíval s neznámou blondýnou

27. 11. 2011
Princ Harry si v Las Vegas tři dny užíval s neznámou blondýnou
Zatímco jeho bratr a budoucí britský král princ William vzorně plní svoji funkci reprezentanta Spojeného království a vystupuje jako ženatý a ctnostný muž, princ Harry si užívá jako by byl obyčejným svobodným smrtelníkem.

Sedmadvacetiletý vnuk královny Alžběty II. se tak o víkendu proháněl na motorce Harley Davidson po Nevadě a strávil tři noci v lasvegaských klubech s neznámou blondýnou.

Podle listu Las Vegas Sun přijel Harry do Nevady na půjčené motorce Harley Davidson z Arizony, kde podstupuje vojenský výcvik. Ještě toho dne navštívil lasvegaský noční klub Tryst, o den později pak klub XS.

Harry seděl v obou klubech ve VIP zóně a popíjel koktejly s vodkou a nechával se bavit společností čtyř mužů, dvou žen a dvou bodyguardů. Jednou z žen byla neznámá blondýna, s níž se Harry objevoval v Las Vegas celý víkend a s níž také tančil.

V Arizoně se princ učí létat s helikoptérou Apache v terénu podobném tomu afghánskému.

http://www.dama.cz/2011/11/KatePER.jpg" align="left" border="0">

ČTĚTE TAKÉ:
Kate Middletonová není žádná princezna, zlobili se britští školáčci

http://www.dama.cz/2011/11/KatePER.jpg" align="left" border="0">

ČTĚTE TAKÉ:
Kate Middletonová je zřejmě těhotná

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S průběhem února jste vcelku spokojení. Pokud patříte do řad zadaných, soustřeďte se na partnerovy potřeby. Jestliže jste se nedávno rozešli, tak nesmutněte. Hvězdy vám přihodí do cesty…