Princ William: Můj syn je trochu lump

30. 8. 2013
Princ William: Můj syn je trochu lump | Zdroj: Profimedia.cz
Princ George – prvorozený syn prince Williama a následník trůnu po něm – je prý pěkný rošťák. Jeho tatínek si postěžoval televizi CNN, že se dokáže slušně vztekat a jeho darebáctví mu připomíná jeho samotného či strýčka Harryho. Péče o malého prince je zřejmě náročná i pro jeho matku vévodkyni Catherine. Ta vyrazila pět týdnů po porodu na nákup potravin a je opět štíhlá jako před těhotenstvím.

„Kate pořád kojí a ta trocha nadváhy, kterou přibrala během těhotenství, je hned pryč. Nedrží žádnou dietu. Po porodu jen pokračuje ve cvičení jógy,“ uvedla kamarádka vévodkyně Catherine pro americký Us Weekly.

V pondělí 26. srpna viděli manželku prince Williama nakupovat potraviny v supermarketu Waitrose ve Walesu. Byla štíhlá, jako by ani nebyla nedávno těhotná.

William si přitom v rozhovoru pro CNN na syna postěžoval: „Je to trochu lump, abych tak řekl. Takže mi připomíná mého bratra nebo mě, když jsem byl mladší. Nejsem si jistý. Ale v tuto chvíli se mu daří velmi dobře.“

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno si přispěte, protože vám stejně nic neuteče. Lenošte a hraje si s dětmi. Na velké nákupy se vykašlete a vystačte si s tím, co máte doma v ledničce. Ujměte se vaření a vytvořte…

Nejčtenější články

Doporučujeme