Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková: Muž ji podváděl, syn bral drogy

25. 12. 2022
Patří mezi jednu z nejkrásnějších filmových princezen a v jejích očích se muži topili. Na růžích ale herečka Marie Kyselková, známá jako Princezna se zlatou hvězdou, ustláno neměla. Milovaný muž, herec Petr Haničinec, ji neustále podváděl, syn tropil víc než hlouposti, radosti se dočkala až od svých dvou dcer. Zavzpomínat na ni můžete právě dnes na Boží hod, kdy znovu dobude srdce prince Radovana.

Z nemocnice na molo

Narodila se do rodiny brněnského architekta, ale v šlépějích svého otce pokračoval jen její o dva roky starší bratr Mojmír. Ona dala přednost zdravotní škole a toužila se stát „andělem pacientů“. Už během studia ráda tančila a zpívala, a to dokonce veřejně. Přišla ale nabídka, po které touží kdejaká teenagerka, atraktivní dívka s pomněnkovýma očima dostala příležitost stát se manekýnkou. Té využila a odstěhovala se do Prahy.

Tam si jí všiml režisér Jiří Sequens a dal jí první hereckou příležitost. Film Větrná hora, který se hemží samými hereckými esy, ale divácky zapadl podobně jako psychologické drama Bomba, pojednávající o nálezu nevybuchlé bomby na staveništi. Třetí film s názvem Touha, kde se Marie objevila po boku Vlastimila Brodského, Jiřího Valy a dalších zkušených kolegů, už byl divácky přece jen o něco atraktivnější. Na svou životní roli si ale musela ještě počkat.

Jaký problém měla Marie Kyselková s hvězdou? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V práci si dejte pozor na bezhlavé prosazování názorů a raději se držte zpátky. Pokud byste začali tlačit na pilu, pokazili byste si reputaci. Nadřízený by usoudil, že nejste vhodní…

Nejčtenější články

Doporučujeme