Připravte se na jaro a léto: Vyberte si ze 40 párů lodiček a pantoflí s volnou patou

13. 3. 2019
Zima to s námi letos sice ještě nevzdává, to však není důvod nebýt připravená na teplejší jarní a letní počasí. Letošním hitem v botnících budou lodičky a pantoflíčky s volnou patou a na podpatku, které už nyní seženete v obchodech! Vyberete si?

Mules neboli nazouváky na podpatku

Jen co se dostatečně oteplí, bude na čase sem tam odložit letos módní tenisky, mokasíny nebo espadrilky a vyměnit je za trochu elegance. Letos budou velkým trendem lodičky na nižším podpatku, které mají otevřenou patu. Oblíbené budou také takzvané mules nebo nazouváky, které slavily úspěch už loni, tento rok jim ale přibyl podpatek.

Hořčičně žlutá, zvířecí motivy i neutrální černá

V barvách máte tentokrát spoustu možností. Ať už se zaměříte na konzervativnější odstíny, jako jsou černá, béžová nebo bílá, či zariskujete a v obchodě sáhnete po výraznějších barvách v tónech růžové, červené nebo hořčicové, neuděláte chybu. Za hvězdu pak budete v botkách se zvířecími motivy! Lodičky s volnou patou navíc můžete obléct k džínám i k sukni, tak směle do nich!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku! 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme