Připravte se na léto a soutěžte o voňavé balíčky adidas. VÝHERCI!

19. 5. 2015
Připravte se na léto a soutěžte o voňavé balíčky adidas. VÝHERCI!
Dopřejte si zdravou a hebkou pokožku při sprchování, udržujte si svěžest v náročných dnech a podtrhněte svoji ženskost svůdnou vůní! Díky balíčkům s produkty značky adidas se na léto můžete připravit už nyní. Pro sedm z vás je připraven sprchový gel skin detox s detoxikačními účinky, antiperspirant climacool s unikátní technologií proti pocení a květinově-ovocná vůně fruity rhythm.

VÝHERCI:

Věra Z. (Děčín 27) Irena V. (Vlkoš) Marcela J. (Holešov) Hana P. (Hranice) Barbora P. (Kutná Hora) Marie L. (Mořkov) Lucie O. (Bechyně)

Na jaře pro mnohé z nás nastává čas k detoxikaci organismu. Neměly bychom však zapomínat ani na naši pokožku. Každý den musí čelit mnohým škodlivým vnějším vlivům, a proto si i ona zasluhuje pozornost. Značka adidas nedávno představila sprchový gel adidas skin detox. Díky složení s exfoliačními částicemi a výtažky z ovoce Acai, které je známé svými antioxidačními účinky, odstraňuje tento sprchový gel nečistoty z pokožky těla a zároveň ji revitalizuje.

S blížícím se létem se snažíme dostat do formy a trávíme svůj čas daleko aktivněji, což vyžaduje účinnou ochranu proti pocení. Složení antiperspirantu adidas Climacool je navrženo tak, aby odpovídalo vašim výkonům v posilovně nebo v průběhu náročného pracovního dne. Vysoce účinná technologie climacool obsahuje svěží kapsle, které se aktivují pohybem. Když se váš den stane náročnějším, tření a vlhkost způsobí prasknutí kapsle. Ihned se uvolní osvěžující složka s novou vůní. Ta je zcela odlišná od vůně, kterou cítíte při aplikaci. Čím větší je tření, tím větší množství kapslí praskne, a tím ti climacool dodá větší dávku svěžesti.

Vůně fruity rhythm je ideální společnice na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy. Prostě úžasně podtrhne vaše osobní kouzlo. Tato květinově-ovocná vůně se odvíjí od zářivé směsi černého rybízu, malin, jarní frézie, santálového dřeva a pižma. Bude vás provázet celý den.

Zapojte se do naší soutěže a prožijte voňavé léto s produkty adidas! Přejeme hodně štěstí!

Ty může vyhrát 7 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku uvedenou níže. Balíček pro výherce obsahuje 3 výše uvedené výrobky.

Jeden z balíčků vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120., 150., 180. a 210. v pořadí.

Soutěž byla ukončena 17.5.2015 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Naordinujte si spokojenou polovinu týdne, která je na spadnutí. Pro kolegy jste nyní pracovním vzorem a nehodláte se své oblíbenosti vzdát. Nadřízenému se však pořád něco nelíbí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme