Připravte se na léto a soutěžte o voňavé balíčky adidas. VÝHERCI!

19. 5. 2015
Připravte se na léto a soutěžte o voňavé balíčky adidas. VÝHERCI!
Dopřejte si zdravou a hebkou pokožku při sprchování, udržujte si svěžest v náročných dnech a podtrhněte svoji ženskost svůdnou vůní! Díky balíčkům s produkty značky adidas se na léto můžete připravit už nyní. Pro sedm z vás je připraven sprchový gel skin detox s detoxikačními účinky, antiperspirant climacool s unikátní technologií proti pocení a květinově-ovocná vůně fruity rhythm.

VÝHERCI:

Věra Z. (Děčín 27) Irena V. (Vlkoš) Marcela J. (Holešov) Hana P. (Hranice) Barbora P. (Kutná Hora) Marie L. (Mořkov) Lucie O. (Bechyně)

Na jaře pro mnohé z nás nastává čas k detoxikaci organismu. Neměly bychom však zapomínat ani na naši pokožku. Každý den musí čelit mnohým škodlivým vnějším vlivům, a proto si i ona zasluhuje pozornost. Značka adidas nedávno představila sprchový gel adidas skin detox. Díky složení s exfoliačními částicemi a výtažky z ovoce Acai, které je známé svými antioxidačními účinky, odstraňuje tento sprchový gel nečistoty z pokožky těla a zároveň ji revitalizuje.

S blížícím se létem se snažíme dostat do formy a trávíme svůj čas daleko aktivněji, což vyžaduje účinnou ochranu proti pocení. Složení antiperspirantu adidas Climacool je navrženo tak, aby odpovídalo vašim výkonům v posilovně nebo v průběhu náročného pracovního dne. Vysoce účinná technologie climacool obsahuje svěží kapsle, které se aktivují pohybem. Když se váš den stane náročnějším, tření a vlhkost způsobí prasknutí kapsle. Ihned se uvolní osvěžující složka s novou vůní. Ta je zcela odlišná od vůně, kterou cítíte při aplikaci. Čím větší je tření, tím větší množství kapslí praskne, a tím ti climacool dodá větší dávku svěžesti.

Vůně fruity rhythm je ideální společnice na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy. Prostě úžasně podtrhne vaše osobní kouzlo. Tato květinově-ovocná vůně se odvíjí od zářivé směsi černého rybízu, malin, jarní frézie, santálového dřeva a pižma. Bude vás provázet celý den.

Zapojte se do naší soutěže a prožijte voňavé léto s produkty adidas! Přejeme hodně štěstí!

Ty může vyhrát 7 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku uvedenou níže. Balíček pro výherce obsahuje 3 výše uvedené výrobky.

Jeden z balíčků vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120., 150., 180. a 210. v pořadí.

Soutěž byla ukončena 17.5.2015 o půlnoci

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že si sobotního klidu moc neužijete. Budete třeba, abyste si zkrátili spánek, což vám bude proti mysli. Nakonec však oceníte všechno, co se dnes stane. Existuje reálná možnost,…

Nejčtenější články