Připravte se na léto již nyní!

10. 4. 2011
Připravte se na léto již nyní!
Možná necháváte výběr letní dovolené až na poslední chvíli. Proč si ale nezpříjemnit mrazivé počasí a nenaladit se na slunečné dny již nyní?!

Můžete si vybrat hned několik krásných destinací v temperamentním Španělsku. Nebo dáte radši přednost slunné Itálii plné historických památek i gurmánských prožitků? Svůj prázdninový sen můžete začít snít právě teď.

Kdo by nechtěl poznat proslulé krásy Itálie?! Domova olivového oleje, těstovin, výborného vína a zářícího slunce. Patří mezi nejnavštěvovanější země světa a každému nabídne nekonečné množství naprosto jedinečných zážitků. Všechny její půvaby jsou navíc příjemně dostupné, vždyť let do Itálie trvá méně než 2 hodiny. Čekají na Vás krásné pláže, které omývá dokonce 5 různých moří. Pobřeží i vnitrozemí Vás navíc nadchnou tisícem historických památek nebo malebných míst s neopakovatelnou atmosférou, která se nezapomenutelně otisknou do Vaší paměti. Samozřejmostí je proslulá italská kuchyně i vynikající úroveň všech služeb.

A kde přesně strávit svou dovolenou? Ideálními destinacemi pro Vaše letní radovánky se stanou Sardinie, Sicílie a Kalábrie. Sardinie Vám nabídne jedinečné pláže doslova v „karibském“ stylu obklopené barevnými skalami zdejší divoké přírody, kouzelné zátoky i romantická zákoutí. Naleznete zde také archeologické památky, které se datují do období více než 1000 let před naším letopočtem. Neméně oslnivá je místní příroda, která skýtá množství pestrých barev, tajemných údolí a jeskyní. Pokud chcete jeden z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři dokonale poznat, vydejte se na osmidenní poznávací zájezd „To nejlepší ze Sardinie“. Nezapomenutelnou dovolenou si ale užijete i na pobytovém zájezdu v některém ze zdejších atraktivních letovisek.

Nádherné prožitky na Vás čekají i na Sicílii. Zaujme Vás plážemi s typickým černým lávovým pískem, nádhernou přírodou i svou dominantou, sopkou Etna. Italská historie i kultura na Vás dýchnou na každém kroku, ať už při návštěvě známého města Syrakusy nebo při procházce uličkami sicilské Taorminy. Neméně půvabná je italská Kalábrie, která se nachází na samém jihu Apeninského poloostrova, mezi okouzlujícím Jónským a uklidňujícím Tyrhénským mořem. Zdejší letoviska patří mezi nejžádanější v celé Evropě. Bělostný písek, azurové moře, gigantické útesy, na kterých jsou zasazena malebná městečka, dechberoucí výhled na nedaleké Liparské ostrovy se známou sopkou Stromboli…to si nemůžete nechat ujít.

Možná už jste Itálii navštívili a hledáte jiné, stejně příjemné místo pro svou dovolenou. Vyberte si Španělsko a jistě nebudete litovat. Tato středomořská země je totiž plná temperamentu i vášnivých rytmů přírody. A jaká místa jsou ta pravá? Populární Costa Brava a pulzující Andaluzie. Costa Brava neboli Divoké pobřeží se nachází severovýchodní oblasti Pyrenejského ostrova nedaleko známého města Barcelona. Jsou pro něj typické rozeklané zátoky i široké pláže, které omývá křišťálově průzračné moře. Čekají tu na Vás nepřeberné možnosti zábavy i vynikající služby v několika známých střediscích. Typicky katalánská atmosféra Vás jistě nadchne.

Na samém jihu Španělska se nachází okouzlující Andaluzie. Místo s krásnými plážemi, historickými městy, skvělou kuchyní i zajímavou španělskou kulturou s maursko-arabskými prvky. Krajina, která doslova pulzuje rytmem flamenca. Celou oblast z jihu ohraničuje 300 km dlouhé pobřeží Costa del Sol (Slunečné pobřeží). Dovolenou si určitě nezapomeňte zpestřit návštěvou některého z nezapomenutelných historických míst. Příjemně Vás překvapí Sevilla, Granada i Córdoba. Podívat se můžete také na proslulý Gibraltar s britskou vojenskou základnou nebo do pobřežních měst Maroka. Možností je zkrátka nepočítaně.

Zdroj a více informací: www.eximtours.czKAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Sportovně elegantní business móda!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec směny je za dveřmi! Dneska vám to tak rychle uteklo, až to není ani možné! Pracovně vám začíná svítat na lepší časy! Šéf je na vás konečně pyšný, a dokonce počítejte s nemalou…

Nejčtenější články

Doporučujeme