Připravte se na podzimní práce na zahradě a okolo domu s PROFI ODĚVY

10. 9. 2019 Prezentace klienta
Podzim předkládá výzvu majitelům zahrádek, zahrad, sadů i domů. Je potřeba stihnout všechny práce ještě než nastoupí celodenní mrazy.

Těchto aktivit se mnohdy musí zhostit celá rodina, tak ji na to vybavte, aby vám šlo hrabání listí, pletí, rytí, nátěry plotů rychleji. Česká obchodní síť PROFI ODĚVY přináší pohodlné oblečení pro práci a volný čas ženám i mužům. S námi to zvládnete rychleji.

Dámy i pánové hledají pro volný čas oblečení, v němž se budou cítit dobře a které je nebude omezovat. Základem volnočasového šatníku jsou správně padnoucí pracovní kalhoty. Hobby řemeslníci i zahradnice si zamilovali modely FlexiWork a AllroundWork od Snickers Workwear. To pro řadu vychytávek, které jim usnadňují práci a přinášejí větší radost z aktivního trávení volného času. U obou modelových řad najdete zesílení exponovaných partií materiálem Cordura®.

Pro extrémní odolnost jej využívá americká armáda.  Neabsorbuje vodu, a tak vám oděv od nohavic a kolenou neprovlhne ani za sychravého počasí. Díky vyztužení kapes Cordurou® v nich budete moci nosit téměř cokoli. Tvarované nohavice zajistí, že kalhoty budou sedět na svém místě, ať už plejete vkleče, ryjete záhony, češete ovoce ze žebříku nebo se zrovna chystáte naštípat dříví. Zvýšený sed ochrání bederní část zad před prochladnutím.

Systém Mechanical Air FlowTM zlepšuje cirkulaci vzduchu v oděvu. Kapsy KneeGuard Pro na vložení kolenních chráničů Snickers Workwear jsou řešením, pokud potřebujete dlouho klečet a zároveň ochránit kolena před úrazem či diskomfortem. FlexiWork byly navrženy tak, aby seděly jakékoli pánské postavě, v nabídce je 70 velikostí, zkrácené, prodloužené i 2x prodloužené. Kalhoty AllroundWork jsou vytvořeny i v ryze dámské verzi, která se přizpůsobí anatomii ženského těla, a přitom se nemusíte trápit tím, zda máte velikost 32 či 54, potřebujete-li nohavice prodloužené či zkrácené.

Vaše hobby se neobejde bez pořádného obutí. Práce venku bude vyžadovat, budete-li hrabat listí, budovat skalku, čistit okapy, boty s protiskluzovou dezénovou podrážkou (SRC) z gumy Vibram, která je zároveň odolná proti olejům a vodě. Určitě si aktivity více vychutnáte, když sáhnete po modelech s odlehčenou konstrukcí, které chrání prstovou část nohy pomocí laminátové tužinky.  Velkou výhodou je také přítomnost hydrofobní membrány GORE-TEX®. Vyzkoušejte třeba boty Griffin nebo Atlas od Solid Gear.

Hodit se vám budou ponožky s podílem vlny, které výborně hřejí a odvádí vlhkost, takže se budete cítit jako v bavlnce i tehdy, když bude chladno, větrno a vlhko. Ponožky AllroundWork jsou dobrou volbou. Při drsné práci na zahradě budete potřebovat rovněž rukavice, které precizně chrání, ale neomezí vás v zacházení s náčiním a umožní vám uchovat si cit v prstech. Jako zrozené jsou pro tyto potřeby rukavice Pfanner StretchFlex® Fine Grip nebo Snickers Workwear Precision Flex Comfy.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, lednové období pro vás není zrovna procházka růžovým sadem, a proto se připravte na zdolání náročných zkoušek. Nejvíce se zapotíte v práci při finančních záležitostech. Na…

Nejčtenější články

Doporučujeme