Připravte své tělo na léto!

6. 6. 2011
Připravte své tělo na léto!
Léto je za dveřmi… a se sílícími slunečními paprsky postupně odkládáme jednotlivé vrstvy oblečení a odhalujeme části těla, které jsme řadu měsíců schovávaly. A dost možná, že teď nejsou úplně podle vašich představ. Ale žádnou paniku!

Nedělejte si vrásky a vyzkoušejte naše tipy, jak své nedostatky zamaskovat.

1. RUCE OPÁLENÉ BEZ SLUNÍČKA Opálená pokožka vypadá krásně, a protože ruce jsou většinou to první, co během slunečných dnů ukazujeme (nosíme tílka a trika s krátkými rukávy), zkuste jejich vzhled vylepšit. K tomu stačí „slunce v lahvi“ – samoopalovací přípravek.

Při jeho aplikaci nespěchejte, lepšího účinku dosáhnete, když před nanesením dopřejete pokožce peeling. Přípravek po aplikaci vždy nechte zcela zaschnout. Do té doby se vyhněte kontaktu s oblečením. 5–8 hodin po aplikaci na pokožku nenanášejte vodu ani necvičte, aby pot nebo voda nenarušila stejnoměrné opálení.

2. UKAŽTE DEKOLT! Větší výstřih letního oblečení odhalí také dekolt. Vzhledem k tomu, že jeho pokožka je poměrně tenká s menším množstvím mazových žláz, rychleji se vysušuje a stárne. Dekolt je místem, kde se objevují pigmentové skvrny.

I zde vznikají vrásky a povoluje se pokožka na prsou. Nejvyšší čas dopřát i dekoltu péči a regeneraci, která stav pokožky zlepší, kůži vypne a omladí.

• Partie krku a dekoltu každé ráno a večer ošetřete krémem stejně tak jako obličej.

• Krémy výrazně zlepší stav povadlé pokožky, když je použijete jako masku. Krém naneste v silnější vrstvě, nechte 10 minut působit a pak setřete vatovým tamponem.

• Nezapomínejte na ochranu dekoltu zejména v létě. Používejte vysoké ochranné faktory, do města volte minimální OF 15.

3. DOKONALE HLADKÉ TĚLO K létu neodmyslitelně patří krátké sukně, kraťasy a tílka… a dokonale hladká pokožka. K nejoblíbenějším způsobům odstranění chloupků patří mokré holení. Než se do něj pustíte, dopřejte si 10–20minutovou koupel ve vaně s horkou vodou, která pokožku příjemně prokrví, chloupky zjemní, a tak usnadní oholení.

4. HEBKÁ ZÁŘIVÁ PLEŤ Sluneční záření, vítr, časté mytí i klimatizace – to vše pleť obličeje a pokožku těla vysušuje. Pořiďte si proto na léto zásobu hydratačních krémů, které kůži osvěží, účinně ji zásobují vlhkostí a omezují odpařovaní vody z povrchových vrstev pleti.

5. PRYČ S CELULITIDOU! Máte 10 dní do dovolené a stále vás trápí vzhled vašich problémových partií? I když je boj s celulitidou běh na dlouhou trať, ani těsně před dovolenou není nic ztraceno. Ideální trojkombinací proti celulitidě je správná strava, pohyb a péče o pokožku. Využijte speciální přípravky s kombinací přírodních výtažků, které pomáhají redukovat projevy celulitidy a zlepšují stav pokožky.

ČTĚTE TAKÉ: Proč právě vás koušou komáři? Rozhoduje vůně a vzhled!KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec týdne je pro vás výzva a finišují vám povinnosti, které jste mimochodem splnili na jedničku! Začíná volno, které využijete na sto procent. Pokud by si někdo myslel, že budete…