Přípravy na pražský koncert Céline Dion vrcholí, předskakovat bude Lenka Filipová

13. 6. 2008
Přípravy na pražský koncert Céline Dion vrcholí, předskakovat bude Lenka Filipová
Světoznámá popová diva Céline Dion vystoupí poprvé v České republice v pražské O2 areně 26. června v rámci celosvětového turné Taking Chances. Koncert megastar a interpretky hitů „Falling into you“ a „My heart will go on“ proběhne na unikátním středovém pódiu.

Show, kterou Céline Dion přiveze do Prahy, je součástí světového turné Taking Chances. Koncert trvá dvě hodiny a je rozdělen do čtyř částí – soulové, rockové, popové a části inspirované cikánskou, španělskou nebo arabskou kulturou. Zpěvačku doprovodí osm tanečníků s desetičlennou kapelou.

Poprvé v historii O2 areny bude pódium umístěno uprostřed plochy. Výhledu na něj nebude bránit žádná konstrukce, protože veškerá kabeláž, zvuková a světelná technika budou zavěšeny nahoře, u stropu arény.

Unikátní uspořádání garantuje divákům na ploše i na tribunách skvělý zážitek z velkolepé show plné světel, hudby a tance, na jejíž přípravě se podílel Jamie King, známý ze spolupráce s Madonnou (Confessions World Tour), Christine Aguilerou (Back to Basics World Tour) nebo Ricky Martinem (Livin´ La Vida Loca World Tour).

Pódium, techniku a další vybavení přiveze do Prahy 21 kamiónů; hudebníky, tanečníky a technický personál dopraví k O2 areně 10 autobusů, 3 limuzíny a 3 minivany. Pro více než stočlenný tým Céline Dion bude v aréně připraveno 16 velkých šaten.

Před Céline Dion se s výběrem svých nejznámějších písní představí zpěvačka a šansoniérka Lenka Filipová.

V prodeji jsou stále volná místa do O2 patra na čtvrtém podlaží za 990,- Kč a velmi omezené množství vstupenek na plochu a do prvního patra. Vstupenky lze pořídit v síti terminálů SAZKA, v den koncertu i na pokladnách O2 areny. Rezervace je možná prostřednictvím internetových stránek www.sazkaticket.cz.

zdroj: BESTSPORT

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, ani druhý pracovní den nepřinese vytoužené zlepšení. Ba naopak, jste přepracovaní a povinnosti zvládáte jen z posledních sil. Měli byste si odpočinout anebo řešit své problémy…

Nejčtenější články

Doporučujeme