Komentáře k článku zpět na článek

Terka 5. 9. 2008 | 18:58
Terka 5. 9. 2008 | 18:56

Myslim, že by bylo na místě uvést diskusi na pravou míru.Situace se měla tak, že Lence bylo nabídnuto Švýcarskem, aby jej reprezentovala v Eurosongu...Lenka přijala, ale situace se ironicky zarazila až o nepovolení komunistického režimu..nebylo to žádné ,,za pět dvanáct'', když oslovili Celine, no a co? sežerte se tady.. Samozřejmě Celine je pěvecký unikát světového formátu, rozsah zhruba pěti oktáv je enormní a mám dojem, že s ní se nedá srovnat snad žádná pěvkyně na světě..nadruhou stranu, viděli jste někdy Celine držet v ruce kytaru.?

HEHE 29. 6. 2008 | 21:32
kiki 28. 6. 2008 | 09:14
Lucka 25. 6. 2008 | 09:58

Lenka Filipová místo Céline?? Nechi psát uštěpačné poznámky typu " dovolte, abych se zasmála", ale tady by se snad i hodily. Samozřejmě je možné, že Lenka měla možnost účinkovat v Eurosongu, ale že by, kvůli Céline nemohla, to je trošku na halvu postavené, ne? Copak Švýcarsko požádalo Lenku před Céline, aby je reprezentovala, a když se dozvěděli o Cél, tak si řekli: "tak teda bereme radši Cél a Lenku vyhodíme" ... ??? Nebo jka to bylo myšleno. Eurosongu se může zúčastnit každá evropská země, takže Lence určitě nezabránilo v reprezentování ČR to, že tam byla i Céline. Navíc To nebylo tak, že by Céline řekli den před soutěží, že bude reprezentovat Švýcarsko, protože se uvolnilo místo po Lence. Navíc Céline už celekm slavná byla, a situace po Eurosingu taky nebyla tak růžová, jak to vypadá. Měli plno problémů a kdyby je Céline s Reném nepřekonali, tak bysme o žádné Céline Dion ani nemuseli vědět, což by byla velká škoda.
Ale abyhc to uvedla na pravou míru, nejsem proti Lence Filopové nějak zaujatá, mám ji ráda a jsem ráda, že bude předskokanem ona

gabin 17. 6. 2008 | 23:02

No.... kde by mohla byt Lenka Filipova, kdyby jela na Eurosong...? Snad to neni narazka na to, ze by mohla byt tam, kde je ted Celine?:)) To by urcite nemohlo byt mysleno vazne... Btw.: Eurosong mozna pomohl Celine trochu se predstavit v Evrope, ale bez toho by to trvalo jen o neco dele. A jeji hvezdna kariera zacala uz ve dvanacti letech, kdyz vydala prvni album.:)

dixieboy 17. 6. 2008 | 18:38
jojo2 15. 6. 2008 | 13:55
Bera 13. 6. 2008 | 13:55

Lenka Filipová se měla zúčastnit Eurosongu před mnoha lety ve Švýcarsku. Bohužel nebyla macipány puštěna a místo ní narychlo pořadatelé zařadili Celine Dion. Od té doby se datuje její hvězdná kariéra. Kde mohla být Lenka,kdyby mohla jet soutěžit.

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden se vám v práci nedaří zabodovat a velice se tím trápíte. Malujete si něco, v čem nemůžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme