Přirozená krása s malou pomocí

15. 10. 2007
Přirozená krása s malou pomocí
Vypadat krásně a upraveně nemusí nutně vyžadovat spousty času a líčidel. Stačí jen pár okamžiků, abyste jste unavené rysy a povadlou pleť přeměnila ve svěží a přirozeně krásnou. K tomu nemusíte strávit plno času před zrcadlem a vrstvit na obličej další a další kosmetické pomocníky. K perfektnímu vzhledu vám totiž stačí pouze čtyři.

Hedvábná tvář

Hledáte-li prostředek, který zakryje nedokonalosti pleti, jakými jsou rozšířené póry, nedostatek hydratace a nerovnoměrný povrch, použijte dlouhotrvající make-up Superstay Silky od Maybelline. Nová dvoukomorová technologie spojuje v jediném kroku hedvábně jemný krémový podklad s dlouhotrvajícím make-upem. Jedním stlačením získáte obě složky, které pak stačí smísit. Hedvábně jemný pocit a dokonalý vzhled od rána až do večera. Podklad je dostupný v pěti odstínech, jeho bílá součást nemá nijaký vliv na konečnou barvu.

Bez chybičky

Korektor s dvojím účinkem od Oriflame perfektně a taky dlouhodobě zakrývá nedostatky a zároveň zklidňuje podráždění. Vnější barevná část kryje nedostatky pleti, zatímco vnitřní část obsahuje olej z čajovníku, který má přirozené anibakteriální účinky, vysušuje a pomáhá odstraňovat pupínky. Zelená barva navíc přirozeně opticky neutralizuje zarudlá červená místa. Obsahuje bisabolol, přírodní látku z heřmánku, který pomáhá chránit, zjemnit a zklidnit pleť. V nabídce jej naleznete ve třech odstínech: Light, Medium a Dark.

Dokonalé řasy

Pro přirozeně svůdný pohled nemusíte na oči vrstvit několik barev očních stínů a linek, stačí pouze krásné dlouhé a přirozeně husté řasy. Ty však příroda nenadělila každé ženě, proto vědci vyvíjejí stále dokonalejší řasenky. Jednou ze žhavých novinek je Uplifting Mascara od Avonu. Nastavitelný a otočný kartáček v kombinaci se speciálním složením s obsahem mikrovláken vykouzlí perfektní řasy i tam, kde příroda nenadělovala zrovna plnými hrstmi. Kartáček dokonale zachytí i tu nejkratší řasu, proto jsou po použití řasy až o 100 % více nadzvednuté. Každá štětina je formována do přesného tvaru a velikosti. Je umístěna tak, aby vytvářela přesný prostor pro řasu mezi štětinami, proto nedochází k tvorbě tzv. chomáčků, které vznikají u kartáčků z vláken. Lash Lift Complex navíc udrží řasy nadzvednuté až 12 hodin. Uhlově černá, trojúhelníková, pružná vlákna výborně přilnou ke každé řase a ty pak dosáhnou výjimečné délky.

Hebké rty

Po letech každodenní používání rtěnky, lesku nebo tekuté neslíbatelné barvě vyzkoušejte prostě vyjít ven s balzámem na rty. Ale ne jen tak ledajakým, vyzkoušejte fantastickou novinku Baume Baiser z podzimní kolekce Lancome. Malý lakovaný kalíšek si přímo říká o otevření. Balzám má formu neodolatelného růžového kopečku, který přináší výjimečné smyslové prožitky. Laboratoře Lancôme pracovaly na zdokonalování textury produktu celých 7 let, aby vyvinuly tuto jedinečnou texturu. Balzám má jakoby gumovou texturu. Když jej však přiložíte na ústa, textura na nich doslova taje. Žužu a sladké voňavé sladkosti na poutích daly vzniknout unikátnímu vysoce hydratačnímu balzámu s kokosovou parfemací, které nikdo neodolá.

foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte pocit, že k vám proudí lepší nálada od drahé polovičky. Že by se to nakonec vytříbilo? Ano, ale máte před sebou ještě dlouho cestu. Musíte být tolerantní. Myslíte hodné na své pohodlí…

Nejčtenější články

Doporučujeme