Přitahují vás padouši? Víme, proč jim dáváte přednost před ideálními partnery

31. 8. 2021
Foto: iStock
Přitahují vás padouši? Víme, proč jim dáváte přednost před ideálními partnery | Foto: iStock
Máte vedle sebe skvělého partnera, který by vás na rukou nosil, snesl vám modré z nebe a na jinou se ani nepodívá? Tak trochu výhra v loterii, co říkáte? Tenhle pan Dokonalý má ale jednu podstatnou chybu – je hodný až moc. Je až k nevíře, jak moc dokážeme být my ženy v tomto ohledu bláznivé. Místo toho, abychom si ho vážily, ho nakonec opustíme. A proč? Protože s padouchy je přece větší zábava! Co dalšího nás na nich ještě přitahuje?

Sebevědomí

Zlí chlapci v tom zkrátka umí chodit. Jejich sebevědomé vystupování nás přitahuje jako magnet, a i když občas můžou působit povýšeně nebo namyšleně, něco na nich prostě je. Ví přesně, co a jak mají říct, aby nás dostaly do kolen, líbí se nám jejich drzost a jejich sebejisté chování je prostě sexy. Ať se nám to líbí nebo ne, hodné kluky typu „kde ho postavíš, tam ho najdeš“ hravě strčí do kapsy.

Jak si nastavit hranice ve vztahu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Den po podzimní rovnodennosti se cítíte nesví. Dejte si věci do pořádku a přestaňte stále někoho obviňovat. Jakmile dojdete ke kompromisu, budete spokojení. Především v práci se nechovejte…