Komentáře k článku zpět na článek

Rybushka 27. 1. 2015 | 22:25

Mata: jenže ono je to těžké, když vrazím do něčeho, z čeho jsem nadšená, tak mám taky tendence o tom vyprávět všem kolem a tak trochu je do toho tlačit, i když ne nějak násilím...
A o celostní medicíně si myslím, že není šílenství ani bláznovství, ale vcelku rozumnej posun v momentě, kdy pilulky přestanou fungovat... a už vůbec nechápu výkřik o svatbě, snad je to jejich věc, jestli budou mít dítě v manželství nebo na hromádce, notabene tam nepadla ani zmínka o tom, že o svatbě neuvažují

Mata69 12. 1. 2015 | 17:59

j66: jasně, oslovilo ho to. Ale dle mého, soudný člověk se zamýšlí a srovnává si informace. A i kdyby měl pocit, že našel to pravé a jediné a jinak už žít nechce - nemůže nutit své okolí, aby sdílelo jeho názor nebo aby to rovněž bezvýhradně přijalo za své.

j66 12. 1. 2015 | 13:56

Mata69: Nedá mi to a reaguji na: "Takovej šílenec, který si přečte knížku a takhle zblbne, to je radost." Ono to je totiž tak, že ta knížka ho oslovila v ten správný čas, kdy byl tomu otevřený. Takový člověk není žádný šílenec, prostě něco většinou podvědomě hledá a pak dostane do ruky knížku a "zblbne". "Zblbnout" můžete z čehokoli, to samé můžete říct o člověku, kterého oslovilo evangelium. On sám se chtěl vnitřně změnit a samozřejmě teď chce aby stejně "správně" žili ti, které má rád, tj. jeho přítelkyně a samozřejmě i děti až budou.
Pravda je , že pokud se slečna nepřispůsobí, tak se podle mne rozejdou.

Mata69 12. 1. 2015 | 08:38

Elynor: přesně tak, než čekat, pořídit si to dítě jinde, s jiným...a snad i tu svatbu - jak tu bylo zmíněno. Takovej šílenec, který si přečte knížku ta takhle zblbne, to je radost. Kdoví jak by přistupoval k nemocnému děcku, nebo ještě hůře, nejspíše by se ty jeho alternativní metody projevovaly už v jejím těhotenství. Ne ne, do toho bych nešla.

Elynor 12. 1. 2015 | 01:43

Mata69: tak ono by to nemuselo stačit těch 10 let, a upřímně - člověk, který léčí sportem způsobené úrazy jako jsou utržené úpony a šlachy pozitivním myšlením, ten by snad ani své geny dál předávat neměl. Snad by si měla slečna najít někoho, kdo není tak lehce ovlivnitelný a nezblbne po přečtení jedné knihy. To by musela celý život hlídat, do čeho se ji zfanfrní příště, a jsou i horší věci než tohle, co se dá dočíst v knihách, takže je to docela risk, pořídit si dítě s někým, o kom nevím, čím se nechá pobláznit příští týden a začne to všem kolem vnucovat.

Mata69 11. 1. 2015 | 21:19

Jestli bude slečna čekat deset let jestli přítel (i ona) zmoudří, bude je 37 let. Na první dítě trochu pozdě...

Elynor 11. 1. 2015 | 20:00

Spíš bych se ptala, kdo bude živit rodinu, kdyby slečna byla na mateřské a mládenec dle popisu buď pořád sportuje, nebo je nemocný. To není zrovna zářná perspektiva. Navíc pán bude asi dost sebestředný a když se nebude skákat kolem něj, aby se vyhovělo jeho teoriím, pochybuju, že bude projevovat nadšení z mimina. Bych si to na místě slečny třikrát rozmyslela, a pak si našla jiného tatínka pro dítě, pokud na tom trvá, že ho chce hned teď. Kdyby počkala tak 10 let, možná by mezitím dostali oba víc rozumu (ona slečna dle článku taky není žádná perla moudrosti).

Truda 11. 1. 2015 | 18:32

Možná byste se napřed mohli bavit o svatbě, než řešit dítě..... Nebo si jeden z vás chce vzít někoho jiného?

Přečtěte si také

Horoskopy

Toužíte-li po změně pracovní pozici, nezapomeňte poslat novému zaměstnavateli životopis. Nyní jste…