Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 13. 2. 2013 | 21:30

Dojemný článek, a radila bych dotyčné ten vztah ukončit. Tohle nemá cenu.A úplně mimo - příšerná hrubka v této větě: ... mnou probíhali nejrůznější těžko popsatelné pocity..,
Klidně mne ukamenujte, ale to je fakt síla.

ryksa 11. 2. 2013 | 23:01

Všichni Vás neodsoudí, ono momentálně je zapotřebí víc odvahy k tomu odejít, než k tomu zůstat. Nevybírejte si nešťastný život úplně zbytečně a s někým, kdo vás nemiloval do té doby, než skončily jeho "frajeřiny". Potřeba někoho vlastnit, když jsem přesvědčen, že už si nemůžu vybírat je hodně daleko od toho, mít někoho rád. Běžte si žít vlastní život...a hodně štěstí.

Silvie.F 11. 2. 2013 | 20:29
franta.strnad 11. 2. 2013 | 19:29

Tak po přečtení článku musí každý dojít ke stejnému názoru. Napsala jste to tak, že kromě sexu vám to vlastně skoro nikde neklapalo. Chtěla jste se s ním rozejít ještě před úrazem. Tak nezbývá než vám to požehnat. On si za svou situaci může sám a sám se s ní musí vyrovnat. Zní to třeba krutě, ale nikdo jiný to za něj neudělá. Můžete mu pomoct, ale když ho nemilujete ani to nezvládnete. Na řeči a pohledy ostatních se vykašlete. Už mám něco za sebou a můžu vám říct tohle: "Není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem." Za pár let se na to budete dívat úplně jinak. Netrapte sama sebe, jste mladá a všechno máte před sebou. Trápit se bude třeba chvíli on a jeho blízcí, ale na tom nikdo nic nezlepšíme.

mzdovka 11. 2. 2013 | 18:50

No určitě to nebudete mít jednoduché, ale myslím že váš přítel si svoji situaci způsobil svojí lehkomyslností a pokud je to tak , že jste se s ním chtěla rozejít ještě před jeho úrazema a zůstávat s ním pouze ze soucitu a víte že chcete žít jinak. Na rovinu bych mu to vše řekla odešla od něj, ale to je jen na Vás.

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemné strávení nedělního dne je doslova na spadnutí. Samou radostí dobře fungující domácnosti…

Nejčtenější články

Doporučujeme