Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 22. 2. 2015 | 18:45
Dasa52 19. 2. 2015 | 04:28

Až na pár vyjímek se všichni zastáváte pohodlného chlapa, který začíná mít problémy sám se sebou - psychické i fyzické. Já myslím, že paní má 100% pravdu a že není možné se na to vykašlat a koukat, jak tloustne. Právě proto, že ho má ráda, to udělat nemůže. Z vlastní zkušenosti vím, že když člověk přibere nad určitou hranici, už se mu nechce chodit sportovat, protože je to obtížnější a obtížnější. Tím se kruh uzavírá a kila přibývají dál a dál. Samozřejmě zálež na formě, jakou se o tom ti dva baví, ale nesouhlasím s tím, že by měla mlčet a být ráda, že ho má nebo že mu tím ubližuje - to je blbost! Je to jeho jediná možná motivace, kromě případné nové ženské až chytí druhou mízu.

lebahu 12. 2. 2015 | 23:34
Mata69 12. 2. 2015 | 21:30

lebahu: a to si představ jak ta samá slečna tu píše, že jí po těhotenství zůstala kila, jak je unavená z péče o dítě a domácnost a jak jí ten ošklivý nechápavý manžel nutí sportovat a předhazuje jí, že je tlustá a že by měla se sebou něco dělat. To by byl ošklivý netolerantní manžel že?

lebahu 12. 2. 2015 | 21:06

No... slečna je na nejlepší cestě jak ho od sebe odehnat. Představa, že dolezu totálně mrtvá zpráce a tam na mě čeká někdo, kdo mi nadává kvůli váze a figuře (ať už zaviněné nebo ne), tak mu asi sbalím velice rychle kuférek.
Za pár týdnů tu bude článek, jak ji opustil kvůlinějaké jiné(mladší, hezčí), které imponoval svým postavením v práci, penězi a třeba povahou a které je úplně fuk, že mu narostl pupek.
A nedivím se mu, že s ní nechce sportovat, pokud se chvíli nehýbal a přibral, tak jí prostě nestačí (na kole, při běhu, nevyfuní tak rychle kopec...) a jestli mu to dává sežrat, to chlapi hodně těžce nesou...

jurasek97 12. 2. 2015 | 15:13

slečně bych poradila ať se rozmyslí, jestli se mít dobře s tlusťochem nebo mít doma sportovce co smrdí korunou

Janulice 12. 2. 2015 | 14:55

Ale mně se hzdá, že slečně nevadí ani tak ta kila,jako přítelův přístup k nim a vůbec změna životního stylu. navíc 22 kilo za tři roky je fakt hodně, zkuste si to reálně přestavit,to je sakra rozdíl. A že mu to někdo předhazuje.... to je otázka,někdo potřebuje motivaci povzbuzováním,někdo zase naopak trochu vyprudit nebo vyprovokovat.co já jsem tak vypozorovala,tak chlapi spíš to druhý.

tercikkk 12. 2. 2015 | 14:39

On je podle mě docela velký rozdíl, jestli žena přibere po těhotenství a nic s tím nedělá a místo pořádných vycházek a nějakého menšího cvičení se radši cpe a odpočívá..Jiný pohled je na ženu, která přibrala po těhotenství a jiný na tu, která ty nové tvary zpevní..a stejně bych se dívala na toho chlapa..i taková snaha a pokus se počítá k dobru ;)

Petruna 12. 2. 2015 | 14:14

Já teda nevím, ale když mi začne vadit jak partner vypadá, tak je to jen zástupná záminka, jak odůvodnit, proč s partnerem nechci být. ten můj tak býval jak proutek, ale věkem je znát, že je o něj dobře postaráno. Já vedle něj pak vypadám jak reklama na hlad a to nejsem drobek. Samozřejmě, že se snažím ho upozornit, že to není zrovna to pravé, ale spíš ze zdravotních důvodů. Jak by asi bylo slečně. To by brečela, jak je ošklivý, že se s ní chce kvůli nadváze rozejít a nedokáže ocenit její lepší já.

patrikchrz 12. 2. 2015 | 14:00

Počkej až bude po dětech, pak si nebudete mít co vyčítat. Jak píše J66. Buď ráda, že tě miluje a že tě zabezpečí. Co by za to spoustu ženských dalo.

Rambíša 12. 2. 2015 | 10:31

V mládí na tom hodně záleží,jak člověk vypadá...V pozdějším věku zase jde o zdraví.Nic se nemá přehánět,chce to najít nějaký střed,kdy to ještě není obezita,ale ani vychrtlost.Taky se říká,že kdo je hubený,bude brzy studený...Hlavně ale každý tlak vybudí protitlak - aby se nakonec nerozešli,protože on just bude žrát a lenošit a ona bude o to víc cvičit a dietovat!!

j66 12. 2. 2015 | 10:28

jj je to problém Na diskusi je vidět jak ženy berou rovnoprávnost.-( Když žena přibere po dětech tak je to v pořádku "to neovlivní" Když přibere muž , tak si to "zavinil sám" :V obojím případě se protějšek stává neatraktivní, atd

tercikkk 12. 2. 2015 | 09:33

Tak přesně tohoto scénáře se obávám..jsem z rodiny, kde tatínek, ačkoli má vysoké postavení a náročnou práci, sportuje tak skoro každý den a do toho každý den cvičí..Já to od rodiny odkoukala a cvičím a sportuju, jak to jen jde. Kdybych ovšem necvičila, tak hned přiberu..Přítel zatím studuje a má náročnou školu..je velmi sportovní tip, ale abychom se viděli o víkendech a on se viděl i s rodinou, tak pracuje a učí se v týdnu a logicky nemá čas na sportování..zatím se to na něm moc neprojevilo...Já se jen obávám, že bude mít bříško jako jeho tatínek, protože není navyklí přijít po náročném dni a zacvičit si..Zatím jsem mu jen moje obavy vylíčila a je na něm, jak se k tomu do budoucna postaví. Takže slečnu chápu, ale do ničeho bych ho nenutila, to by se akorát zaseknul.

janky 12. 2. 2015 | 08:52

Já vidím dva problémy - jednak je pán unavený, protože má opravdu náročnou práci - ono možná, kdyby začali jenom chodit na vycházky, a ne hned očekávat velké sportovní výkony, tak by to pro něj byl spíš relax, a postupně by se i k tomu sportu vrátil, a možná i jinému, než dělali dříve. Ale očekávat, že po x letech a ve vysoké pozici bude mít stejný sportovní drive jako těsně po škole, to je dost fantazie. A druhý problém - když mi bude někdo furt předhazovat, že jsem tlustá a že se nehýbu, získám odpor nejen ke sportu, ale postupně i k tomu, co je na mne protivný.

Willa 11. 2. 2015 | 21:47
Mata69 11. 2. 2015 | 21:19

Willa: no, o tom jestli při těhotenství žena přibere víc kil, to asi ovlivní...respektive, když jí po tom těhotenství zůstanou...
Já spíš chtěla říci, že nátlakem nic nezmůže, spíš naopak - musí chtít sám.

Willa 11. 2. 2015 | 20:14

Mata69: Jenže při těhotenství to žena tolik neovlivní.Ale on si to zcela zavinil sám a nedivím se,že už pro Ní není atraktivní atd.Zažila jsem si něco podobného,kdy bývalý přibral během roku hodně kil a nic s tím nedělal,až začal mít zdrav.problémy a pak to najednou šlo a během roku shodil přes 20kg.Je také pravda,že se zamiloval a asi to udělal i kvůli tomu,ale tady je jasný příklad,že když člověk chce,tak to jde jít s kily dolů.

Mata69 11. 2. 2015 | 18:19

Milá Pavlo, zkuste se vžít do jeho situace a představte si sebe, kterak přiberete třeba po těhotenství a jak vám to partner stále omílá, jak vás nutí do aktivit, na které nemáte sílu a ani energii a jak vám předhazuje jaká jste byla dříve štíhlá. Že kdybyste vypadala tak, jak vypadáte zrovna, že by se do vás nezamiloval...
Musí si k tomu dospět sám, nedivím se mu, že se zasekl.

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do dalšího listopadového týdne si užijete na sto procent. Stále se snažíte zavděčit šéfovi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme