Přituhuje: Jaký si koupit zimní kabát? Frčí jednoduché a barevné

Venku přituhuje víc a víc, a tak jistě oceníte kabát, který vás zahřeje za každého počasí. Jaký letos zvolit? Nebojte se barev a střih volte jednoduchý. Ten jen tak z módy nevyjde a užijete ho jistě i příští rok.

Pokud chcete letos nový kabát, tak vsaďte na jednoduché rovné střihy, letí zejména oversize kabáty a kožíšky. Chybu neuděláte ani s kabátem s dvouřadým zapínáním. Výrazné bývají většinou jen knoflíky nebo jsou ozdobené kožešinou, jinak se kabáty drží jednoduchosti.

Nevíte, jaký kabát si letos pořídit? Inspirujte se v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nejvíce frčí kabáty v červené, vínové, světle růžové a hořčicově žluté barvě. Jako každý rok tu máme také šedou a béžovou barvu, kterou nikdy nic nezkazíte. Současně je velkým trendem klasická kostka.

Záleží jen na vás, jaký si vyberete. Prodávají se dlouhé pod zadek nebo až pod kolena. Při koupi dávejte pozor na materiál. Vlněný kabát vás bude stát víc, ale zato déle vydrží a bude vám v něm větší teplo. Kompromisem jsou kabáty s příměsí vlny.

Podívejte se na video, jak nosit jeden kabát na mnoho způsobů:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…