Pro vaši pleň, pokožku i vaše sebevědomí

23. 8. 2000
Nezapomínejte během léta na péči o Vaši pokožku! Je vystavena intenzivnímu slunečnímu záření, jehož vlivem se pokožka vysouší a rychleji stárne.

Klepněte pro větší obrázek Nezapomínejte během léta na péči o Vaši pokožku! Je vystavena intenzivnímu slunečnímu záření, jehož vlivem se pokožka vysouší a rychleji stárne. Zdena Studenková používá a doporučuje Imedeen, tablety na zlepšení kvality kůže.

IMEDEEN
PRO VAŠI PLEŇ, POKOŽKU VAŠEHO TĚLA I VAŠE SEBEVĚDOMÍ

Imedeen je přípravek na zlepšení kvality pokožky, který působí zevnitř. Uchovává vlhkost pokožky a posiluje soustavu kolagenových a elastinových vláken. Pomáhá zpomalovat proces stárnutí kůže, kterou zachovává hladkou, měkkou, poddajnou a svěží.

Unikátní proteinový přípravek ve formě tablet, jehož základní účinnou složkou je látka mořského původu Biomarine Complex, která je vhodně doplněna vitamínem C a zinkem. Tato specielní formule obsahuje kombinaci látek plnou proteinů a polysacharidů podobnou těm, jež se nacházejí ve střední vrstvě naší pokožky v dermu a jež jsou tak důležité pro stavbu a vzhled pokožky.

Všem ženám, ale i mužům, kteří si chtějí dlouhodobě zachovat mladistvý vzhled a vypadat na svůj věk co nejlépe, doporučujeme zahájit užívání IMEDEENu. Dle důkazů čtyř klinických studií, které proběhly jsou po přibližně třech měsících užívání patrné první známky zlepšení kvality pokožky, dochází k jejímu zpevnění a zlepšení hydratace. Vyhlazují se jemné linie vrásek, červené žilky a pigmentace se stávají méně viditelnější.

Imedeen pomáhá Vaší kůži vyrovnat se s přirozeným procesem stárnutí a se škodlivými vlivy slunečního záření a prostředí.

Chcete-li se sami přesvědčit, jak jste na tom se stavem vKlepněte pro větší obrázek aší pokožky, přijďte se nechat zdarma vyšetřit specielním scannerem na náš stánek č. 116 na veletrhu Beauty Prague od 8 do 10 září!

Přípravek Imedeen obdržíte ve vybraných prodejnách kosmetiky, ve vašem salonu krásy a v lékárnách.
Doporučená prodejní cena: 1.500 Kč/balení obsahující 60 tablet.
Specielní cena při objednání a koupi na veletrhu Beauty Prague a při objednávce přes internet!

Další informace obdržíte u distributora:
Ponte Trading s.r.o., Karolíny Světlé 12, Praha 1, tel./fax 02-2423 7446
http://www.imedeen.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové radovánky budete držet pevně v rukou. Je pravda, že prahnete po něčem zajímavém a nevšedním. Tak si to splňte. Nemusíte být jen jako šedé myšky. Je před vámi osudové seznámení, a…

Nejčtenější články

Doporučujeme