Proč je pro vás těžké někoho najít? Panny jsou moc náročné, Štíři moc opatrní

Proč je pro vás těžké někoho najít? Panny jsou moc náročné, Štíři moc opatrní

Možná jste moc nároční, možná máte jiné představy o tom, jak by ten druhý měl vypadat, možná máte špatnou zkušenost nebo prostě máte smůlu. No a je také možné, že děláte nějaké chyby, které druhé pohlaví odrazuje. Co o tom říká znamení, ve kterém jste se narodili? Zkuste se inspirovat hvězdami, třeba to pomůže a brzo najdete toho pravého.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani nemají ani tak problém seznámit se s opačným pohlavím, mají spíše problém udržet si případný vztah. Jsou totiž velmi nároční na to, co hledají, a pokaždé, když někoho potkají, přemýšlejí o tom, že by možná někde mohli potkat někoho zajímavějšího. Automaticky taky předpokládáte, že žena nebo muž, které potkáte, nebudou splňovat vaše standardy. Víte přesně, co od vztahu chcete, což je skvělé, ale někdy musíte dát tomu druhému šanci, aby se projevil.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci jsou velmi tradiční znamení zvěrokruhu. Líbí se jim rutina a jsou rádi, když mají na všechno svou metodu, a to včetně vztahů. Ve skutečnosti ale nic nejde přesně nalajnovat, protože každý se pohybujeme vlastním tempem a neexistuje žádný správný či nesprávný způsob, jak navázat vztah. Důvod, proč je pro vás těžké někoho najít, je ten, že se snažíte žít až moc podle pravidel. Máte pocit, že mluvit vážně o budoucnosti můžete až tehdy, když je něco oficiální.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jedna věc, na které se všichni shodnou, je ta, že jsou Blíženci jedněmi z nejlepších přátel, které může člověk mít. Vždycky budou dělat všechno pro ty, na kterých jim záleží. To je taky důvod, proč je pro vás těžké se s někým setkat – nevíte dost často, co chcete, a nejste upřímní vůči sobě samým. Možná víte, že nejste ještě připraveni na vážný vztah, nebo se chcete až moc obětovat, ale pokud jde o lásku, musíte se prostě někdy rozhodnout. Jinak vám uteče.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou si velmi jistí tím, co od partnera vyžadují. Mají dobrou představu o věcech, které jsou pro ně v partnerství nejdůležitější, a taky hodně přemýšlejí o budoucnosti. To znamená, že vaše víra v to, co ve vztahu hledáte, může být pro některé lidi zastrašující, mají pocit, že to berete od začátku moc vážně. Důvodem, proč pořád někoho hledáte, je také možná to, že nemůžete najít člověka, který se na věci dívá stejně jako vy nebo kdo alespoň stejně vnímá budoucnost. Často míváte pocit, že máte prostě smůlu najít lásku.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi se vždy snaží udržet rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Je o vás známo, že tvrdě pracujete, ale taky chcete tvrdě hrát. To znamená, že je těžké se s někým potkat, protože by vás stálo hodně sil udržet skutečný vztah. Když přijde totiž na věc, zjistíte, že je to mnohem těžší, než to vypadá, a že byste museli možná hodně obětovat zejména ve své kariéře.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny mají velmi dlouhý seznam požadavků, které by měla jejich partnerka nebo partner splňovat. Myslíte si, že není možné najít to, co hledáte, ale taky míváte tendenci zapomínat, že nikdo není dokonalý a že lidé nemohou být přesně takoví, jaké si vysníte. Jistě je dobré vědět přesně, co chcete, ale nesmíte být příliš vybíravé. Je dobré, že uznáváte nějaké hodnoty, ale odsoudit v zárodku někoho jen proto, že není dost vysoký nebo se hlasitě směje?

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy po celý život sní o vztahu, který bude plný lásky a romantiky. Sníte o tom, že najdete skutečně někoho dokonalého, a proto jste ochotné setkávat se s co nejvíce lidmi. To ale taky znamená, že jen těžko navážete něco vážnějšího, protože se snažíte věci uspěchat. A skutečný vztah nepřijde za den ani za týden. Bohužel nemůžete nikoho potkat právě proto, že ti druzí vycítí, že na to jdete zhurta. Všechno má svůj čas, Váhy.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři jsou velmi opatrní, než si pustí někoho dalšího do svého života. Vztahy podle vás mají trvat věčně, takže si nechcete začít s někým, o kom víte, že to věčně trvat nebude. Takhle přirozeně chráníte svoje srdce před zlomením, ale je to taky důvod, proč je pro vás těžké někoho najít. Bojíte se zranění a zklamání a děsíte se otevřít někomu novému. Možná to ani nevíte, ale strach je důvod, proč k vám láska nespěchá.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, vám se líbí žít bez vážných vztahů. Nejsou totiž nic pro vás, těšíte se na nová setkání s novými lidmi a chcete dát šanci všem. Proto budete raději osamělým vlkem nebo osamělou vlčicí. To je hlavní důvod, proč je pro vás těžké navázat dlouhodobý vztah. Nejste připraveni na nic vážného, takže to raději hned na začátku odpískáte. Spíše než myslet na každý potenciální vztah jako na něco, co se okamžitě musí změnit na něco dlouhodobého, měli byste myslet na způsob, jak si do života přitáhnout lásku.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi velmi tvrdě pracují. Všechno, co máte, je výsledkem vaší tvrdé dřiny. Není třeba dodávat, že tvrdě pracujete i v noci a neumíte moc relaxovat. Díky tomu sabotujete i svoje šance najít partnera. Důvod, proč je pro vás těžké si někoho najít, je vaše neustálá zaneprázdněnost něčím jiným. Udělejte si někdy pauzu, zastavte se, běžte se pobavit a přestaňte se izolovat. Jinak nikoho opravdu nenajdete!

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři jsou velice zvědaví a dávají přednost kontaktu s lidmi přes sociální média místo reálného setkávání. Je pro vás jednodušší psát si s někým přes Facebook, Instagram nebo Snapchat než vyrazit do reality. Bojíte se něčeho skutečného a reálného a je snazší randit s někým jen virtuálně, protože pokud se začne něco vyvíjet vážněji, můžete to skončit z minuty na minutu. Přestaňte si dávat výmluvy, proč jste sami – skutečný život vyžaduje víc než virtuální flirtování.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby jsou ve vztazích chladné nebo vášnivé. Na jedné straně chcete být ve vztahu plném romantiky a lásky, na druhé straně pro vás může být vážnější vztah zastrašující nebo dokonce skličující. Někdy se vrhnete do vztahu pouze pro to, abyste to později vzdali, protože se vaše pocity změnily. Důvod, proč je pro vás těžké s někým být, je ten, že se předem bojíte, že vaše city zmizí a budete muset vztah ukončit dřív, než začal. Nedělejte věci komplikovanější, než jsou.

Doporučujeme

Články odjinud