Proč jsou blondýny dražší?

15. 2. 2002
Proč jsou blondýny dražší?
Od včerejšího dne mají muži možnost si spočítat, kolik utratí navíc peněz, pokud mají přítelkyni. Netušila jsem, že cena žen se dá takto vyčíslit a už vůbec ne, že blondýny jsou dražší.

Proč jsou blondýny dražší?

Od včerejšího dne mají muži možnost si spočítat, kolik utratí navíc peněz, pokud mají přítelkyni. Netušila jsem, že cena žen se dá takto vyčíslit a už vůbec ne, že blondýny jsou dražší.

Server Fincentrum dal jako valentýnský dárek všem mužům speciální Valentýnskou kalkulačku, kde si mohou spočítat, kolik je stojí přítelkyně peněz. Stačí, když vyplní, jak často nám kupují květiny, parfémy, večeře atd.

Valentýnská kalkulačka má však několik zajímavých aspektů, o které bych se s vámi ráda podělila.

Předně mne překvapilo, co vše si muži do tzv. nákladů na přítelkyni počítají. To, že nám občas kupují květiny, parfémy atp. pochopím, ale že si započítají návštěvu kina nebo divadla, kam chodíme společně a nezřídka se stává, že muž si prosadí svou a jdeme na film, na který bych raději nešla.
Také společné večeře si v klidu započítají. Ti muži by snad bez nás ani nejedli, ještě, že jsme tu my.

Že si započítají i společnou dovolenou mne ani nepřekvapilo. Co mne ale opravdu dostalo, je, že do nákladů na přítelkyni si klidně přidají koupi vlastního parfému, deodorantu a dokonce návštěvu fitnesscentra. Co má návštěva fitness společného s náklady na přítelkyni, to tedy netuším. Muži si to však dokáží odůvodnit spolehlivě. Prý si kupují deodoranty, parfémy a do fitka chodí kvůli nám.
V seznamu mi již chybí jen lístky na fotbal a hokej.

Zároveň však přiznávají, že cituji: "Je občas příjemné ženě zaplatit večeři nebo jí koupit dárek, a dokázat jí tím, jak vám na ní záleží. Zkuste si ale sečíst všechny položky, které jste "museli" na svoji drahou vynaložit za jeden jediný rok. Možná vás překvapí, k jakému číslu dojdete."

A tak jsem si test také zkusila. Vyplnila jsem všechny položky přiměřeně. Kromě dvou položek jsem nikde nevyplnila vyšší číslo než 2. V závěru testu mne ještě překvapila položka: "Pokud je vaše přítelkyně blondýna, zaškrtněte zde." Co to asi znamená? Jaký vliv na cenu má blondýna? 
Trochu s údivem jsem políčko nechala nezaškrtnuté. Po odeslání se objevila suma 65 340,- Kč. Hned za tím zpráva, že za to by můj milý mohl mít 98 návštěv v NightClubu. :-((
Zvědavost mi ale nedala a hned jsem se vrátila zpět a zkusila zaškrtnout magické políčko "blondýna". A hle, rázem mi vyšlo 84.942,- Kč. To je ale panečku rozdíl. Bez čtyř stovek téměř 20.000,- Kč. Takový je tedy rozdíl mezi blondýnou a mnou. Sice nevím proč, ale to mne těší. Hned běžím říct mému příteli, že kdyby měl blondýnu, stálo by ho to o 20.000,- ročně víc.

Na závěr rada pro všechny muže.

Nevybírejte si blondýny, jsou až o dvacet tisíc dražší !!!

Test najdete na stránkách serveru Fincentrum. Hodně zábavy a nezapomeňte napsat, kolik peněz stojíte svého přítele.

autor: Lucie

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend jste se těšili, ale už od rána bojujete se špatnou náladou partnera. Naštěstí máte po ruce své děti, které vás podporují. Nejlepší by bylo vyrazit s nimi na výlet a oddávat se…

Nejčtenější články

Doporučujeme