Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 22. 5. 2016 | 10:42

Vždycky jsem toužila po muži, který mi bude především rozumět. Pochopí všechny moje rozmary.............Tak to si měla nabrnknout ženskou. Já jsem mnohem skromnější. Nemusí pochopit, stačí když toleruje Myslím, že to není v silách chlapa, aby "pochopil". Jak píše farah.farah - ideálně namíchané mužské a ženské hormony u obou jsou zárukou dobrého vztahu. Ať se jedná o macho typ a submisivní panenku nebo o zženštilého mamánka a kyrysnici, vše může fungovat, dokud se nepotkají dva, kteří se perou o kompetence.

helza 14. 5. 2016 | 10:58

farah.farah: dokonce mám pocit, že je-li někdo opravdu CHLAP se vším všudy, pak nemá problém se sebevědomím a tím pádem ani s city a citovými projevy. Naopak mrňavý mužíčci (a nemyslím jenom fyzicky) mohou být zakomplexovaní, za jakékoliv city se mohou stydět a budou se tvářit silně machovsky za všech okolností.

farah.farah 12. 5. 2016 | 17:24

Osobně si myslím že je to trochu složitější než tenhle černobílý obrázek ...autorka to popisuje jako by existovaly v podstatě jen dvě varianty citlivý poněkud nudný zženštilý mužík a nebo namachrovaný macho ze kterého stéká testosteron proudem.
Reálně je to tak že muži i ženy mají namíchané různé vlastnosti řekněme mužského a ženského typu. A není to jen o twhle extrémních případech.

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dny se necítíte ve formě a tělo si žádá kvalitní odpočinek. Ani náhodou se nepřemáhejte a…