Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?

22. 11. 2018
Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?
Je to neškodné, když váš současný partner pořád komunikuje se svou bývalou partnerkou? Je to normální a nemusíte se ničeho bát? Není nic horšího než pocit, že o vás nestojí tolik, jako o tu před vámi. Proč to tedy vlastně vůbec dělá? Odpověď najdete ve hvězdách.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Může to být frustrující vědět, že váš Beran pořád mluví se svou bývalou. Nedovolte si ale připustit, že by vás neměl rád. Beran má prostě jen velké srdce a chce ho mít otevřené pro spoustu lidí. Možná je se svou bývalou v kontaktu proto, že si občas vzpomene na to, co spolu prožili, možná to je nostalgie. Nebo je zvědavý, jestli i jeho expřítelkyně o něm pořád přemýšlí. Jasně, je načase, aby šel dál a zapomněl na minulost, ale Beranovi jen těžko něco nařídíte. Jestli máte pocit, že se pohybuje jeho zvědavost na nebezpečném území, promluvte si o tom.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejlépe si cítíte na pracovišti, kde jdete všem příkladem a kolegové vás obdivují. Nepanuje mezi vámi žádná závist, a proto dokonale komunikujete. Nadřízený je nadšený a je možné, že vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme