Proč se to děje zrovna vám? Nesete si vztahy z minulých životů!

Proč se to děje zrovna vám? Nesete si vztahy z minulých životů!

Karma je následek činů v minulých životech, které se promítají do života současného. U nás na západě se karma používá k popisu osudu. Karmičtí astrologové, hlavně z východu, říkají, že žádná setkání v našem životě nejsou náhodná. Že se rodíme do tohoto světa a jsme obklopeni lidmi, kteří nám pomáhají realizovat naše kosmické záležitosti. Jsou to děti, přátelé, příbuzní, šéfové, kolegové… i kolemjdoucí. Každé setkání má z tohoto hlediska nějaký význam, každé je otiskem do našeho osudu. Malé, takové, které skoro nevnímáte, nebo velké. Nicméně každé v nás něco zanechá.

Jak se pozná karmické setkání

Znáte ten pocit, když někoho vidíte poprvé v životě, ale už po chvíli máte pocit, že se znáte už věky? Cítíte tu přitažlivost, která vás nutí s druhým trávit spoustu času, abyste si mohli promluvit, popovídat?

Nebo někoho vidíte a aniž by vám cokoli udělal, nemůžete mu přijít na jméno, něčím vám vadí? Šlápnul vám někdo v metru na nohu a řekl „pardon“? Tak i tohle jsou „vzpomínky“ na vaše minulá setkání.

Pokračování 2 / 6

Kdy jde o karmický vztah

Karmický vztah nastává, když ten druhý nebo vy nebo možná oba dva v sobě máte nevyřešené emoce, jako je třeba závist, pocit viny, hněv, závislost…. Pokud se vám nepodařilo najít způsob, jak je mezi sebou vyřešit, budete k sobě s touto osobou přitahováni v příštích vtěleních.

Pokračování 3 / 6

Silné spojení, přehnané reakce

Silné karmické spojení znamená, že jsme se s danou osobou setkali v minulých životech mnohokrát. Je možné, že jsme byli příčinou velkého neštěstí pro druhého v minulosti a nyní doplácíme na své kruté chyby, kterých jsme se dopustili, a tak nyní dotyčnému splníme každý jeho rozmar i nesmyslné přání.

To, že s někým máme silný karmický vztah, se většinou pozná podle přehnaných a nevhodných emočních reakcí. Nejlépe jsou karmické vazby (a jejich vyřešení nebo nedořešení) vidět ve srovnávacím horoskopu.

Pokud si lidé svoje kosmické dluhy zpracují, vztahy se uklidní, konflikty zmizí a často pak už lidé nemají dál potřebu spolu být a jdou si „řešit“ jiné, další vazby.

Pokračování 4 / 6

Léčivé, nebo destruktivní?

Jakou formu má váš karmický vztah? Je hojivý, léčivý, nebo destruktivní? Charakteristickým rysem vztahů, které se uzdravily, je skutečnost, že jsou spřízněné duše, je mezi nimi láska a úcta taková, že se jeden nesnaží změnit druhého, jde to samo, jen protože spolu jsou.

Je pro ně velké potěšení být jeden s druhým, ale není mezi nimi strach, žárlivost, osamělost. Nedorozumění v takovém vztahu sice jsou, ale jen krátkodobá a oba jsou připraveni odpustit, je mezi nimi srdeční pouto a vzájemná citová nezávislost. Manželství s takovým karmickým partnerem je jedna velká krásná cesta životem.

Pokračování 5 / 6

Co řešit se žárlivcem?

Pokud jeden z partnerů žárlí, je většinou cílem jejich společného setkání vzájemné oprostění se od této „lásky“, pochopení, že láska není utrpení a přehnané emoce, že energie lásky je extrémně tichá, klidná, radostná a inspirující, ne vyčerpávající, tísnivá a tragická.

Váš úkol je totiž stát se svobodným člověkem, ne se trápit a omezovat ve vztahu nebo druhého zachraňovat z alkoholismu nebo drog.

Pokračování 6 / 6

Naše karmické vazby - kdo je kdo

Podle zákona o vyšších kos mických spojeních jsou všechny události v životě rozdělené do devíti kategorií podle stupně vlivu na osud člověka a kosmických spojení.

1. Děti – tyto bytosti se narodily jako naše děti, protože nám chtěly být co nejblíž. Většinou pro ně chceme obětovat všechno na světě, otázka ovšem je, jestli takovou oběť potřebují?

2. Lidé, které milujeme

3. Manžel, manželka. Ukazatelem kosmických vztahů je například věkový rozdíl mezi partnery. Pokud je 5-10 let, rozhodně se nejedná o náhodné setkání, pokud je rozdíl 15 let, jde o silnou kosmickou přitažlivost.

Takoví lidé se rozcházejí jen velmi zřídka, ale vztah mezi sebou mají většinou velice složitý. Karmičtí partneři se poznají podle velkých odlišností mezi sebou – nejen věkových, jde většinou o nečekaná spojení lidí, kteří by se jinak vůbec nedali dohromady.

Nebo jsou dlouhá léta přátelé a najednou, jedné noci, se z nich stanou milenci. Jsou to taky případy, kdy se pár pozná a během velmi krátké doby se rozhodnou vzít. Prostě musí, nemůžou si pomoct. Jsou to svazky, kdy se rozbíjejí funkční rodiny, pár se stěhuje na druhý konec světa, jsou to také obtížná partnerství, kdy jeden pije nebo bere drogy.

4. Rodiče, bratři, sestry – hezký vztah mezi sourozenci, obětavý a přátelský je opravdové požehnání a velký dar osudu a nebeské podpory. Pokud je ale špatný, nesmíme zapomenout, že i tak mám byla jejich přítomnost daná shora a je potřeba to přijmout jako fakt bez ohledu na to, co se děje.

Měli bychom rodiče a sourozence podporovat. Ne na svůj úkor, ale měli, přiměřeně. Je to naše karma, dlužíme jim to a teď to můžeme zase vrátit.

5. Příbuzní – každý z nás má dvě karmy – jednu máme díky našim osobním činům v minulosti, ta další je karma rodiny, do které jsme se narodili. Rod, který nás chrání v těžkých životních situacích a který nám dává sílu v těžkých chvílích. Svoje kořeny musíme podporovat, zachovávat a udržovat tradice. Pokud to neděláme, zase špatně.

6. Přátelé – zde jsou vztahy postavené na základě oboustranně výhodné výměny. Z kosmických přátelských vztahů můžete čekat nezištnou pomoct bez ohledu na to, co za ni vy poskytnete na oplátku. Ten, kdo bude chtít pomoc oplatit, není přítel.

Možná si o některých lidech myslíte, že to jsou přátelé, ale bylo by dobré, abyste si v tom udělali pořádek. Třeba jsou to jen obchodní partneři. Opravdový přítel se pozná.

A vy takovému člověku dáte i poslední košili – ne proto, že on udělá totéž, ale protože v takovém kosmickém vztahu to prostě jinak není možné. A pokud takový zákon porušíte, jen si karmicky ublížíte.

7. Spolupracovníci – ty byste si neměli plést s příbuznými ani přáteli, pojí vás pouze oficiální a obchodní vztahy. Naše karmická výměna by měla být tedy jen v rámci pracovních záležitostí. Nemají tu například co dělat osobní vztahy spojené se soucitem a materiální podporou.

8. Známí

9. Kolemjdoucí

Jak správně používat vůně v bytě vysvětlila aromaterapeutka

Doporučujeme

Články odjinud