Proč se vaší pleti nedaří? Možná vynecháváte ranní rutinu! Jaké kroky zařadit?

17. 4. 2023
Každé ráno, když se probudíme, máme před sebou celý den a chceme se na něj připravit co nejlépe. Součástí této přípravy by měla být i ranní péče o pleť, která nám pomůže docílit svěží a zdravě vypadající pleti. Ranní rutina pro vás navíc může být příjemným a uklidňujícím rituálem, který vám pomůže nastartovat den s pocitem svěžesti a sebevědomí.

Čištění pleti

Pokud jste doposud žila v domnění, že pleť po ránu nepotřebuje čistit, byl to velký omyl. I když před spaním podstoupíte večerní rutinu v péči o pleť a pak už jen jdete spát, vaše pokožka i nadále pracuje. Pleť má za sebou po noci spoustu regeneračních procesů a potřebuje rozzářit. Zbavuje se nečistot, odumřelých buněk i mazu, a to vše je potřeba ráno z jejího povrchu dostat pryč. Během ranní sprchy můžete použít čisticí gel a poté tonikum, které kůži připraví na následnou péči.

Jak probudit pleť do nového dne? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Když tento měsíc zrekapitulujete, budete zaskočeny. Vlastně nechápete, proč se vám ještě nedávno nedařilo a kolegové s vámi nechtěly spolupracovat. Naštěstí se vše vrátilo do zajetých…

Nejčtenější články

Doporučujeme