Proč stále vidíte na hodinách 12:12? Andělské číslo 1212 je jasný vzkaz vesmíru! Jaký?

8. 2. 2020
Proč stále vidíte na hodinách 12:12? Andělské číslo 1212 je jasný vzkaz vesmíru! Jaký?
Pokud se vám ukazují stále stejná čísla, mělo by vás to přinutit zamyslet se nad tím, proč tomu tak je. Pokud věříte, že existuje svět či síly, které přesahují náš hmatatelný svět, pak vězte, že se vám tím vesmír snaží cosi sdělit. 1212 patří mezi andělská čísla a objevují se tehdy, když s vámi chce vesmír láskyplně komunikovat o situaci nebo okolnostech, kterých si nejste vědomi. Opakující se čísla vás na to upozorňují.

Co znamená andělské číslo 1212?

Toto číslo je zprávou od andělů, že máte zůstat pozitivní a zbavit se negativních myšlenek, zároveň je to signál od vašeho andělského průvodce, abyste více času věnovali své rodině. Čísla 1212 nebo kombinace 12:12 na digitálních hodinách jsou znamením lásky, ctnosti a čistoty. Bez ohledu na to, čemu čelíte, hledejte způsob, jak zaměřit svou energii na dosažení svých největších tužeb a cílů. Jakmile vidíte 12:12 na hodinách, na dveřích či v mailech, je to znamení, že můžete důvěřovat sami sobě a že máte šanci využít svůj potenciál.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…