Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?

19. 9. 2002
Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?
Moderátor Jan Čenský patří k mužům, kteří nestárnou. Zejména ženy na něm stále oceňují šarm a eleganci, a v neposlední řadě také štíhlou, sportovní, bez deseti centimetrů dvoumetrovou postavu. Jak si ji známý herec udržuje?

Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?

Klepněte pro větší obrázek Moderátor Jan Čenský patří k mužům, kteří nestárnou. Zejména ženy na něm stále oceňují šarm a eleganci, a v neposlední řadě také štíhlou, sportovní, bez deseti centimetrů dvoumetrovou postavu. Jak si ji známý herec udržuje? Prohlašuje o sobě, že je neuvěřitelně líný tvor, který se musí do všeho nutit � kromě tenisu. Přátelé o něm říkají, že než by šel s nimi na panáka, raději si koupí jogurt a jde prohánět bílý míček.

Jan Čenský svou sportovní vášeň vysvětluje v souvislosti se svým narozením. �Světlo světa jsem totiž spatřil v tehdejší pražské porodnici na Štvanici, kde stojí centrální tenisový kurt.� Ale bílý sport není ve skutečnosti jeho jediným koničkem. Věnuje se aktivně i windsurfingu, lyžování, volejbalu a jachtingu. Rád jezdí na kole. V poslední době objevil také kouzlo snowboardu.
A jak vypadá podle Jana Čenského ideální odpočinek? �Musím zahodit mobilní telefon, diář a hodinky, pobývat v horách nebo na vodě a mít starost jen o počasí.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní den se nese v duchu klidnější atmosféry. Býci už vědí, že se nedá moc zkazit. V práci je vcelku klid a doma se situace také mírně vylepšuje. Býci by měli raději…

Nejčtenější články

Doporučujeme