Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?

19. 9. 2002
Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?
Moderátor Jan Čenský patří k mužům, kteří nestárnou. Zejména ženy na něm stále oceňují šarm a eleganci, a v neposlední řadě také štíhlou, sportovní, bez deseti centimetrů dvoumetrovou postavu. Jak si ji známý herec udržuje?

Proč zahazuje Jan Čenský mobilní telefon?

Klepněte pro větší obrázek Moderátor Jan Čenský patří k mužům, kteří nestárnou. Zejména ženy na něm stále oceňují šarm a eleganci, a v neposlední řadě také štíhlou, sportovní, bez deseti centimetrů dvoumetrovou postavu. Jak si ji známý herec udržuje? Prohlašuje o sobě, že je neuvěřitelně líný tvor, který se musí do všeho nutit � kromě tenisu. Přátelé o něm říkají, že než by šel s nimi na panáka, raději si koupí jogurt a jde prohánět bílý míček.

Jan Čenský svou sportovní vášeň vysvětluje v souvislosti se svým narozením. �Světlo světa jsem totiž spatřil v tehdejší pražské porodnici na Štvanici, kde stojí centrální tenisový kurt.� Ale bílý sport není ve skutečnosti jeho jediným koničkem. Věnuje se aktivně i windsurfingu, lyžování, volejbalu a jachtingu. Rád jezdí na kole. V poslední době objevil také kouzlo snowboardu.
A jak vypadá podle Jana Čenského ideální odpočinek? �Musím zahodit mobilní telefon, diář a hodinky, pobývat v horách nebo na vodě a mít starost jen o počasí.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vesmírní vládci vás upozorňují, abyste si dávali pozor na flirtování na pracovišti. Přinejmenším se tím vyhnete nepříjemným pomluvám. Štěstí vám přinesou spíše vaše volnočasové aktivity,…

Nejčtenější články

Články odjinud