Producentovi skupiny Tatu hrozí obvinění z pedofilie

4. 2. 2003
Producentovi skupiny Tatu hrozí obvinění z pedofilie
Producent ruského dívčího dua Tatu, které má 10. února přiletět do České republiky na desetidenní turné, může být obviněn z pedofilie. Šéf britského televizního kanálu Channel 4 Richard Madeley ve svém večerním vysílání uvedl, že činnost Ivana Šapalova, který tatušky stvořil, "je na zvracení" a chce na něj podat žalobu k soudu.

Podání žaloby odůvodňuje tím, že ruské duo ve složení Lena Katinová a Julie Volkovová propaguje lesbickou lásku v nedospělém věku. Zdůraznil, že klip k prvnímu singlu natočenému v angličtině All the things she said, se stal "vzorem sladkých snů všech britských pedofilů", a proto nechce, aby se vysílal v britské televizi.

"Myslím, že je třeba zastavit tuto zvrhlost. Všechna rádia a hudební televizní kanály musí ze svého programu vyřadit písně Tatu. Vždyť nám říkají, že tyto dívenky praktikují lesbický sex, ačkoliv jim ještě není osmnáct let. (Lena Katinová se narodila 4. října 1984, Julie Volkovová 20. února 1985 - pozn. red.) Novináři píší, že jejich producent našel mezeru v showbyznysu, pedofilskou mezeru. Všichni tito zvrhlíci zaplavili naši zem," řekl Madeley ve svém večerním hudebním show. Podat na Šapalovova žalobu k soudu chce, až vstoupí v platnost zákon o zvýšené odpovědnosti za sexuální přestupky, včetně pedofilie.

Představitelé nahrávací firmy Polydor, která vydává Tatu, odmítli záležitost komentovat.

Pikantní je, že možná už v těchto hodinách zaujala skupina Tatu první místo ve většině britských hitparád bez ohledu na to, že do Velké Británie na ohlášené turné údajně kvůli nemoci jedné z dívek nedorazila. Lena Katinová a Julie Volkovová se staly podle odborníků naprosto rovnocennými partnerkami takových hvězd, jako jsou Britney Spearsová a Aguilera.

Ohromující i pro západní producenty je skutečnost, že jen ve východní Evropě se prodal už milion exemplářů desek s jejich debutem "200 km po vstrečnoj". Skutečností také je, že skupina Tatu se už dlouho pohybuje v první desítce nejúspěšnějších hitů v zemích EU i USA.

Podle promotéra Aleše Daňka, který se podílí na zajištění turné skupin Tatu, by mělo dívčí duo přiletět do Prahy 10. února a vystoupit na pěti koncertech: v Hradci Králové 11. 2., v Brně 13. 2., v Ostravě-Porubě 14. 2., v Českých Budějovicích 17. 2. a o den později v Praze. (Korzo)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V sobotu půjde všechno jako po másle. Jde o vztah s životním partnerem i dětmi. Jenže se to malinko pokazí s rodiči, kteří vám stále rádi mluví do života. Ale vy to nesnášíte a nevíte, jak…

Nejčtenější články

Doporučujeme