Profil: Petra Holbová

1. 10. 2009
Profil: Petra Holbová
Tak a je to tady. Jelikož čtete tento příspěvek, byla jsem vybrána do projektu Hubneme pro zdraví. Možná Vás teď napadá, že to je nefér nebo tak, ale já mám radost. A nejen já. Moje rodina mě podporuje již několik let větami typu: „Ty jsi zase přibrala!“ nebo „My to s tebou myslíme dobře, a proto přidáno nedostaneš…“ a tak podobně, tak mají určitě radost, že konečně se sebou něco dělám. No ale pro ně to nedělám, kdo se dobrovolně a bez nátlaku rozhodne vzdát se na několik měsíců asi všech svých oblíbených jídel, ten musí chtít sám, a to já chci.

A co mě čeká? Tak to skutečně moc netuším. Těším se, že se konečně dokopu k pravidelnému cvičení a trochu se pohne ta ručička na váze. Třeba se konečně dozvím, jak správně jíst a co jíst v jakých porcích, že už nikdy potom nebudu muset nic z toho řešit. Snad to nějak vydržím a bude mi lépe, ale už se těším, až uvidím něco jako jídelníček a konečně budu vědět, na čem jsem.

Těším se, až se pohne ručička na váze…

Věk: 21 let Výška: 170 cm Počáteční váha: 86 kg Vysněná váha: kolem 70 kg Aktuální váha: 86 kg

O Petře Bydliště: Jablonec nad Nisou (trvalé) / Brno teď již skoro trvalé Zaměstnání: student Stav: svobodná Počet dětí: žádné Životní krédo: Neberme život příliš vážně, stejně z něj nevyvázneme živí. Jaká jsem: Společenská, realistka, trochu detailista. Co mě baví: Filmy a seriály, literatura, hudba, společenský život , práce s dětmi. Oblíbený film: Million Dollar Baby Oblíbená kniha: Egypťan Sinuhet

Petra a hubnutí…

Proč chci zhubnout Chci vypadat lépe, chci se cítit lépe a také se nechci zadýchat jen na pár schodech. Když zhubnu, dokážu si, že na to mám, a snad se mi tím zvýší sebevědomí.

Jak dlouho mám nadváhu Myslím, že jsem nikdy nebyla nejhubenější dítě, ale nejvíce jsem nabrala asi v sedmnácti letech. Od té doby jsem měla co chvilku pár deka navíc.

Moje dřívější zkušenosti s hubnutím Nikdy jsem nebyla v žádném programu a ani poradně. Vždy jsem se tomu postavila sama a snažila jsem se dodržovat určitý režim, který jsem si sestavila z jídelníčku na internetu.

Mé hříchy při pokusech o redukci váhy Hladovění, noční přejídání, sladké ale hlavně maso v jakémkoliv množství.

Mé oblíbené potraviny Maso – jakékoliv (krom ryb) a v jakémkoliv množství, zelenina (jak syrová, tak vařená, dušená nebo pečená), brambory, těstoviny, rýže, chleba, a také sladké – pečené buchty a koláče.

Jaké potraviny nemám ráda Moc nemusím luštěniny, ale přežiji to. Nejím skoro žádné ryby (kromě tuňáka v konzervě), houby, lilek, tofu a sójové maso.

Předpokládaná doba hubnutí Čím dříve, tím lépe, ale asi maximálně půl roku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Horoskopy

Den po novoluní ve vašem znamení jste plni síly a energie. Sice vám hlavou vrtá spousta nevyřešených věcí, ale nechcete si jimi kazit den. Pracujete na sobě zejména profesně a snažíte se o…

Nejčtenější články

Doporučujeme