Programy po ženy

21. 9. 1999
Našli jsem pro Vás několik počítačových programů. Tentokrát to jsou opravdu lahůdky pouze pro ženy.

Programy po ženy

Našli jsem pro Vás několik počítačových programů. Tentokrát to jsou opravdu lahůdky pouze pro ženy.

Femta v.1.1           - stažení
Femta je kalendářová aplikace, vytvořená speciálně pro ženy. Mohou ji použít k zaznamenání menstruačních, těhotenských a laktačních cyklů, i k záznamům o porodech. Femta se dá také použít jako pomocník při řízení přirozeného porodu. Umí také počítat pravděpodobnosti otěhotnění pro každý den cyklu a umí je zobrazovat ve formátech grafů nebo kalendáře. Navíc vám může pomoci při plánování pohlaví vašeho dítěte, ale i při předpovídání začátků dalších period. Femta má atraktivní rozhraní, několik způsobů, jak zobrazovat data, různé průvodce, umí tisknout a má kontextovou nápovědu. Je to jeden z lepších programů tohoto typu. Pokud jste žena, která se snaží vyrovnat s různými cykly svého těla, pak vám Femtu vřele doporučujeme. Tuto plně funkční neregistrovanou verzi můžete testovat 50 dní.

LifeCycle Fertility Predictor v.2.1            - stažení
LifeCycle Fertility Predictor je skvělý sledovací nástroj pro ženy, které používají praktiky pro přirozené plánování rodiny. Můžete indikovat, zda tyto praktiky používáte, abyste předešly nebo naopak dosáhly těhotenství. Také si zvolíte, zda si přejete postupovat podle normálních, konzervativních nebo liberálních pravidel. Pokud je vaším cílem dosažení těhotenství, LifeCycle vám dokonce umožní vložit preferované pohlaví vašeho dítěte a navede vás na nejlepší dny pro početí podle charakteristik X nebo Y chromozomů ve spermatu. Program užívá symptotermální metodu predikce plodnosti pomocí sledování menstruačních období a tělesné teploty. Také si můžete zvolit zaznamenávání charakteristik krčního slizu a jiných symptomů. Ke každému záznamu můžete přidat vlastní poznámky. Pokud používáte sadu pro předvídání ovulace, můžete si zaznamenat tyto výsledky a zobrazit datum ovulace, předpovězené pomocí těchto výsledků. Vkládané informace se zobrazují ve velkém, barevně kódovaném kalendáři a změny teploty si můžete prohlédnout v grafu. Předpověď těhotenství sleduje historii vašich souloží a zobrazuje pravděpodobnost otěhotnění, předvídané pohlaví, atd. Několik druhů výpisů se dá prohlédnout na obrazovce, vytisknout a exportovat. LifeCycle Fertility Predictor je skvělá volba pro zpracování dat přirozeného plánování rodiny.

Streaker           - stažení
Spořič obrazovky - jeden z mála spořičů spíše pro ženy - pobíhající naháč. Spořič odstraníme v části Přidat nebo odebrat programy a zrušením souboru Streaker.scr ve složce Windows.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové radovánky budete držet pevně v rukou. Je pravda, že prahnete po něčem zajímavém a nevšedním. Tak si to splňte. Nemusíte být jen jako šedé myšky. Je před vámi osudové seznámení, a…

Nejčtenější články

Doporučujeme