Proměňte se v šelmu s kampaní PUMA #SheMovesUs

12. 5. 2021 Reklama
Máte sny a cíle, jejichž plnění stále odkládáte? Chtěly byste uběhnout maraton, představit svůj talent veřejnosti, stát se modelkou nebo se nestydět ukázat své přednosti v sexy outfitu?

Jenomže vám k tomu chybí sebevědomí... Dodejte si odvahu a vykročte již dnes vstříc vašim touhám se značkou PUMA a její kampaní #SheMovesUs, která vám pomůže být ženou činu!

Cílem kampaně je podporovat a motivovat všechny ženy a dívky k cestě za jejich sny a patřičnou podporu, motivaci a sounáležitost jim poskytuje prostřednictvím ambasadorek a inspirativních postů na sociálních sítích pod hashtagem #SheMovesUs.

Mezi české ambasadorky značky PUMA, které sdílí své inspirativní životní příběhy a dodají vám motivaci a podporu, patří modelka a česká Miss 2015 Nikol Švantnerové nebo boxerka Fabiana Bytyqi, mistryně světa organizace WBC v lehké minimuší váze. Sledujte posty s hashtagem #SheMovesUs, kanály PUMA i profily českých ambasadorek, které jejich motivace hnala k tomu, aby se staly tím, kým jsou dnes. Inspirujte se tím, jak překonávaly kariérní a profesní výzvy, i překážky v osobním životě a nebojte se rovněž jít proti proudu!

Modeling mě na nějakou chvíli zcela pohltil. Měla jsem pocit, že se musím slepě držet všeho, co branže od modelek vyžaduje od diet přes oblékání posledních kolekcí módních návrhářů. Díky mému okolí jsem ale pochopila, že mnohem důležitější je zůstat sama sebou. Jsem ráda, že prostřednictvím #SheMovesUs můžu holky, které řeší podobné kariérní výzvy, podpořit. Holky, nebojte se, nikdy v tom nejste samy!“ komentuje iniciativu PUMA She Moves Us Miss ČR 2015 Nikol Švantnerová.

Ukažte světu, že se nebojíte vystoupit z davu, proměňte se v sexy šelmu díky kolekci PUMA Untamed, již oblékly i naše ambasadorky. Dejte jim vědět, jak vás inspirovaly a jak vám nový outfit sluší. Tréninková kolekce Untamed je navržena tak, aby probudila v každé ženě divokou kočku a objevila její nezkrotnou energii. Kolekce je nyní k dispozici v pobočkách prodejce A3 sport a na jeho e-shopu a zahrnuje tenisky, legíny s vysokým pasem, podprsenku a bundu.

Sportovní teniska z kolekce Untamed s příznačným názvem Provoke XT provokuje svými výraznými chromovanými prvky a vnese jedinečný styl i do tělocvičny. Bota nabízí technologii TPU, která poskytuje podporu paty, zatímco mezipodešev PROFOAM zajistí okamžité a lehké odpružení nohy.

Klepněte pro větší obrázek

Lehká bunda UNTMD Woven Jacket s technologií dryCELL pro odvod potu a stahovacím systémem v pase pro zajištění pohodlí nese motivy hadích potisků. Volnost i jistotu při každém pohybu zajistí také podprsenka s křížovým řešením zad a technologií dryCell. Legíny s vysokým pasem podtrhnou ženské křivky elegantním střihem a potěší praktickou kapsou.

Klepněte pro větší obrázek

Nebojte se stát šelmou se značkou PUMA a sdílejte svou odvahu dále pod hashtagem #SheMovesUs!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu zatoužíte po společnosti dobrých přátel a veselení. Klidně si vyhoďte z kopýtka, ale nezapomínejte, že máte i víkendové povinnosti a únava je vám v patách. Většinu času tedy…