Proslavily je, a stejně je nesnášejí: Za které role se herci stydí?

28. 8. 2020
Zřejmě každá slavná herecká osobnost má na svém kontě nějakou roli, kterou by zpětně raději vypustila. Jsou však ale i takové celebrity, které se stydí za filmy či seriály, jenž odstartovaly jejich hvězdnou kariéru. O které herce a jaké role se jedná?

Kate Winslet

Britskou herečku Kate Winslet proslavil před dvaceti lety film Titanic o zkáze největší lodi světa. Herečka si v něm zahrála mladou a bohatou dívku Rose, která na palubě lodi prožije románek s chudým chlapcem Jackem.

Film získal jedenáct Oscarů a čtyři Zlaté Globy, přesto Kate Winslet tuto svoji roli dodnes nesnáší. Ne snad proto, že by považovala Titanic za nekvalitní film, stydí se prý za svůj herecký výkon, a to i přestože za něj byla nominována jak na Oscara, tak na zlatý Globus. „Je pro mě těžké sledovat Titanic, protože si vždy říkám, že to chci natočit znovu,“ uvedla herečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sledujte dnes počasí, protože má svátek Kateřina a k ní se pojí mnoho pranostik. Pokud bude na ledě, budou Vánoce na blátě. To by vám zkazilo náladu, protože vánoční svátky milujete a…

Nejčtenější články

Doporučujeme