Prožijte elektronický orgasmus

8. 2. 2001
Prožijte elektronický orgasmus
Způsobů, jak dosáhnout orgasmu je celá řada, a přesto je tu další možnost. Lékař Stuart Meloy ze Severní Karolíny objevil elektronický implantát, který stimuluje u žen orgasmus.

Prožijte elektronický orgasmus

Způsobů, jak dosáhnout orgasmu je celá řada, a přesto je tu další možnost. Lékař Stuart Meloy ze Severní Karolíny objevil elektronický implantát, který stimuluje u žen orgasmus. Pomocí tohoto přístroje lze dosáhnout okamžitě orgasmu nezávisle na sexuálním styku.

Přístroj v podobě malé krabičky by se měl implantovat pod kůži a sloužit především ženám, které velmi těžko dosahují orgasmu. K objevu tohoto stimulátoru přivedla anesteziologa Meloye jedna z jeho pacientek, která po přiložení elektrod k páteři, které ji měly zmírnit bolest, prožila okamžitý orgasmus. S testováním této "kouzelné krabičky" by se mělo začít již tento rok společně s firmou Medtronic. Otázkou zůstává, jak tento přístroj naprogramovat, zda by se měl používat jednou denně nebo několikrát za týden.

autor: Dana

Nechala byste si implantovat takový přístroj na dosahování orgasmu?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na spoustu negativních věcí, ale nyní to nesete těžko. Nezkoušejte si ani nikde stěžovat, protože nadřízený je nyní přísný a ještě by vám naložil více práce. Držte jazyk za…

Nejčtenější články

Doporučujeme