Prsa v hlavní roli: Proč muži milují tzv. španělský sex a jak jim ho dopřát? | Foto: iStock

Foto: iStock

Prsa v hlavní roli: Proč muži milují tzv. španělský sex a jak jim ho dopřát?

Už jste někdy slyšela o španělském sexu? Že ne? Garantujeme vám však, že váš partner určitě ano, a pokud si o něj ještě neřekl, patrně po něm tajně touží. Nebojte se, nejde o žádnou zvrácenost, tuto touhu mu můžete jednoduše splnit, smiřte se však s tím, že vy z této praktiky nic mít nebudete.

Co to je španělský sex?

Španělský sex nebo také v pornu hojně používaný výraz „titty fucking“ je způsob milování, který nezahrnuje penetraci. Během španělského sexu se totiž muž uspokojuje tím, že penisem proniká do žlábku mezi vašimi ňadry. Kromě dráždění vašich bradavek a pozorování partnera na vrcholu blaha vám tato poloha žádné velké uspokojení nepřinese, ale proč mu tyto hrátky v rámci předehry nedopřát, když po nich touží? Garantujeme vám, že se vám za tento splněný sen náležitě odvděčí!

Jak si správně vyšetřit prsa? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Kdy je vhodná chvíle?

Jde o skvělou variantu milostného aktu například v pokročilém stadiu těhotenství, v období menstruace nebo po porodu, hodí se ale také (nejlépe v kombinaci s orálním sexem) jako smyslná předehra. Zřejmě každý chlap šílí slastí už jen při té představě, a to i tehdy, když je od přírody takzvaný „dolňák“ a víc než prsa ho vzrušují vaše dolní partie. Španělský sex si ale na svém seznamu erotických fantazií jistě rád odškrtne!

Pokračování 3 / 5

Co se bude hodit?

Nebojte se, nemusíte mít zrovna nadměrný obvod hrudníku, abyste tuto slast partnerovi dopřála. Stačí alespoň lehký náznak prsou a šikovné ruce, které oba kopečky přitlačí k sobě tak, aby vznikl kýžený žlábek, po kterém muži tolik touží. Vhodným pomocníkem je pak lubrikační gel, protože tato místa nemají schopnost samozvlhčení. Pomocí lubrikantu předejdete odřeninám kůže i poranění šourku.

Pokračování 4 / 5

Na misionáře

Ano, i při španělském sexu se dá vycházet z nejklasičtější polohy na misionáře. Stačí, abyste si lehla na záda a muž si nad vás obkročmo klekl. Pak už je jen na vašem rozhodnutí, kdo se ujme toho, aby vaše ňadra tiskl k sobě. Za ženy však doporučujeme nechat to na partnerovi, jelikož vám přitom může dráždit bradavky, zatímco vy ho můžete laskat na pozadí. Malý tip navíc – pokud chcete, aby byl skutečně na vrcholu blaha, skloňte hlavu k prsům a do hry zapojte také ústa a jazyk. Bude slastí bez sebe!

Pokračování 5 / 5

Vkleče

Pokud vám poloha na misionáře nevyhovuje a neumíte si poradit, nezoufejte. Existují i jiné pozice, při nichž si lze španělský sex vyzkoušet. Další ideální pozicí pro muže je, když klečí na kolenou nebo sedí rozkročen na okraji gauče a vy sedíte či klečíte mezi jeho nohama. Stiskněte jeho chloubu mezi ňadra, zapojte ústa a jako třešničku na dortu ho nechte vyvrcholit do úst nebo na prsa. Bude šílet blahem!

Doporučujeme

Články odjinud