Prsty, vlasy, zadek: Znáte všechna erotická místa svého partnera?

8. 9. 2021
Foto: iStock
Prsty, vlasy, zadek: Znáte všechna erotická místa svého partnera? | Foto: iStock
I muži mají svá tajná místa na těle, kde je laskání přivede na vrchol. Ty zásadní určitě znáte, existují ale i další citlivé partie, na které je radno se zaměřit. Samozřejmě k nim patří ty zcela zřejmé, ale některé vás možná překvapí. Zkuste objevit jeho erotickou mapu a postupovat pěkně destinaci za destinací až k cílové extázi.

Prsty

Prsty jsou citlivé receptory, kterými prozkoumáváme různé předměty, textury a zákoutí. Jen to, že je během sexu v podstatě používáte pořád, neznamená, že by si nezasloužily dostat také jednou hlavní roli.

Jak je laskat: Můžete začít tím, že je budete masírovat. Sama víte, jak příjemná je masáž prstů, když vám dělají manikúru. Postupujte dále k líbání, můžete prsty jemně sát nebo po nich přejíždět zuby. Pokud při této činnosti navážete oční kontakt, uvidíte, jak mu zasvítí oči vzrušením.

Jak dráždit varlata? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Slunce vám svítí na vaše úspěšné kroky, proto se snažte využít jeho síly na maximum. Pár dní budete úspěšné více než kdy jindy. Odkopněte od sebe stres a nedůvěru v sebe sama, protože je…