První jarní láska

24. 5. 2001
První jarní láska
První jarní sluníčko probouzí svými paprsky celou přírodu a zároveň i nás. I nejzarytější samotáři začínají vyhledávat spřízněnou duši a společnost. Flirtování, rychlé vzplanutí, láska na první pohled, známost na jednu noc, to vše jsou nezapomenutelní průvodci jara a léta.

První jarní láska

První jarní sluníčko probouzí svými paprsky celou přírodu a zároveň i nás. I nejzarytější samotáři začínají vyhledávat spřízněnou duši a společnost. Flirtování, rychlé vzplanutí, láska na první pohled, známost na jednu noc, to vše jsou nezapomenutelní průvodci jara a léta. Kdo je nepozná, nepozná život.

Podle psychologů má ta úplně první láska vliv na celý život. Na základě studií zjistili, že ti, kteří jsou první láskou zklamáni, častěji propadají depresím, těžko navazují další vztahy, jsou nedůvěřiví, jsou také nevěrní a manželství se jim v mnoha případech rozpadá. Naopak ti z nás, kterým se první láska vydařila a rádi na ní vzpomínáme, prožívají krásný a harmonický život.
Jaká byla ta vaše první láska?

O lásce je mnoho zajímavých výzkumů. Jeden z nich například hovoří o tom, že láska léčí. Pokud v období choroby máte nablízku někoho milovaného, pravděpodobně se uzdravíte dříve, než osamocený člověk.

autor: Helena

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se s protějškem domluvit na věcech, jež se týkají fungování domácnosti. Tam, kde nebudou stanovena pravidla, dojde brzy ke rozepřím. Zejména to platí pro společné finance.…

Nejčtenější články