První máj, lásky čas - inspirujte svého muže!

25. 4. 2019 Prezentace klienta
Všude kolem nás se probouzí jaro, stromy pučí, blíží se první máj, lásky čas. Muži tápají, čím svou partnerku obdarovat, aby jí potěšili. Inspirujte svého muže. Ukažte mu, co byste si přála.

Ženy milují šperky, které podtrhnou jejich krásu. A když ještě k tomu nesou jasný vzkaz, není nic dokonalejšího. Mohou těšit, léčit, krášlit i chránit.

Co šperky říkají?

Přemýšleli jste o jejich symbolice? Lidé šperkům přisuzují velkou moc i význam. V mnoha rodinách se dědí prstýnky nebo náušnice z generaci na generaci a jsou opředeny historkami.

Andělé nás doprovází

Slyšeli jste už o „Andělských špercích“? Andělé jsou mystické bytosti, které nás provází na každém kroku. Jejich symbol je věčný.

Andělské šperky Engelsrufer jsou krásné a kvalitní. Navíc dokáží zlepšit náladu a uklidnit mysl. Určitě to také znáte. Jste nervózní, nedaří se vám tak, jak byste si přála. Zatoužíte po jakékoli pomoci. Najednou pocítíte jemný závan odvahy nebo zatřepotání andělských křídel.

Andělé jsou tu pro nás. Jsou zdrojem odvahy a nové síly, znají naše přání i tajemství. Poddejte se jejich kouzlu.

Jaký šperk ženu potěší?

Nádherné, ručně vyráběné šperky udělají vždy radost. Každý šperk je s láskou vyrobený originál. Co takhle Strom života, Andělská křídla, Andělské zvonky nebo Květ života?

Andělské zvonky

Klícka s rolničkou uvnitř. Inspirace pochází z mexických bol, které nosí hlavně těhotné ženy v Mexiku a na Bali.

Na delším řetízku visí klícka s ručně malovanou rolničkou, která při pohybu vydává jemný zvuk, který miminka uklidňuje. Jak ty v bříšku, tak ty čerstvě narozené. Když maminka nosí klícku už v těhotenství, děťátko si na uklidňující zvuk zvykne a když pak z nějakého důvodu pláče, stačí jemně zacinkat rolničkou.

Ta je ručně lakovaná, proto každá cinká jinak. Z klícky ji můžete vyndat a střídat barvy rolničky dle nálady. Součástí Andělského zvonku je jedna rolnička, další si můžete dokoupit samostatně.

Čtěte také: Není to jen obyčejná těhotenská rolnička

Andělská křídla

Anděl je symbol nevinnosti a čistoty. Andělské křídlo je symbolem volnosti, nezávislosti a tajemství.  Na řetízku může být jen samotné křídlo, nebo ho můžete zkombinovat i s dalšími šperky. Třeba samotným Andělem.

Provedení vyberte s ohledem na toho, kdo jej bude nosit. Pro malé holčičky vyberte jemný šperk, pro energické ženy klidně větší a nápadnější.

Strom života

Symbol stvoření, zrození, jednoty, síly, ochrany a plodnosti. Dává najevo sílu i křehkost našeho bytí. Noste svůj Strom života s láskou a sklízejte jeho plody, mezi které patří životní síla, věčný život i nesmrtelnost.

Květ života

Univerzální symbol energie, života a spojení všeho živého. Všechno na světe pochází z jednoho zdroje, i když se to možná nezdá. Květ života je posvátný symbol, uctívaný napříč všemi kulturami. Své majitelce přinese klid, soulad a životní pohodu.

Nevíte, jak své milé vyznat city, poděkovat jí za to, že je? Nelamte si s tím hlavu. Andělé to řeknou za vás.

Témata článku:   

Horoskopy

Nedělní pohodičku nic nenaruší a vy se věnujete jen činnostem, které jsou zajímavé a hravé. V první řadě si rozumíte s partnerem. Nyní se shodnete doslova na všem a máte společnou vizi. To…

Nejčtenější články

Doporučujeme