První sex s novým partnerem: Jak se na něj připravit, s čím počítat a co nedělat

První sex s novým partnerem: Jak se na něj připravit, s čím počítat a co nedělat

Padli jste si do oka, máte za sebou několik vydařených schůzek, rozumíte si, chemie funguje. A teď vás čeká první sex. Většina lidí před takovou situací znervózní a začne pochybovat. Jak se tedy na první milování připravit?

Nepospíchejte

Jelikož jde o vaše první milování, určitě si ho chcete náležitě užít. Není proto potřeba někam pospíchat a hnát se za vyvrcholením, ať už vaším, nebo partnerovým. Užívejte si dlouhou předehru, mazlete se a objevujte, co se líbí vám i vašemu partnerovi. Pokud se hned napoprvé rozhodnete pro rychlovku, váš partner může nabýt mylného dojmu, že tak to máte nejraději, a příště už se přestane snažit úplně a půjde rovnou na věc.

Jak navnadit muže sexy předehrou? Podívejte se na rady pornoherečky:

Pokračování 2 / 6

Projevte se

Chcete-li, aby vaše milování bylo do budoucna lepší a lepší, dávejte partnerovi už od prvního sexu najevo, co se vám líbí. Jestli se zatím stydíte o tom mluvit narovinu, nevadí. Můžete se projevit vzdechy a steny, které dovedou vašeho milence na správnou cestu. Nesnažte se ale za každou cenu, aby si myslel, jak jste nadšená, a v žádném případě nepředstírejte orgasmus. Napoprvé se to málokomu povede a navíc, partnerovi to tak dá mylný návod, jak postupovat v budoucnu. Jestli orgasmus poprvé neprožijete, nezoufejte. Milování chce cvik a čas, je-li váš partner pozorný, nebude to trvat dlouho a dovede vás k němu.

Pokračování 3 / 6

Méně je někdy více

Je jasné, že chcete, aby se vašemu partnerovi milování s vámi co nejvíc líbilo. Neznamená to ale, že hned napoprvé musíte projet celou Kámasútru od začátku až do konce. Buďte vášnivá, ale šetřete síly a držte se věcí, které dobře znáte, ať nedojde k trapasu. Přílišná snaha a pokusy o akrobacii by navíc mohly vašeho partnera vyděsit. Nikdy sice není na škodu vyzkoušet nové věci, ale experimenty si nechte až na dobu, kdy si navzájem osvojíte vaše návyky a budete vědět, co jeden od druhého můžete očekávat.

Pokračování 4 / 6

Překvapte

Zkuste si najít svoji vlastní specialitu, kterou partnera v posteli překvapíte. Možná jste už v minulosti u svých bývalých partnerů vypozorovala, co jim zaručeně dělá dobře, ale pokud ne, nevadí. Jste-li se svými ex v kontaktu a nemáte problém o takových věcech mluvit, zkuste se jich zeptat, čím jste je při milování dostala. Ať už je to poloha, dotyk, či vylepšený trik, máte-li jistotu, že zabírá, použijte ho. Je vysoce pravděpodobné, že váš současný partner si to bude chtít hodně rychle zopakovat.

Pokračování 5 / 6

Nezoufejte

Nepovedlo se vám při prvním milování dosáhnout orgasmu? Neměl partner uspokojující erekci a vy si to kladete za vinu? To chce hlavně klid! Nervozita se může projevit mnoha způsoby a toto jsou jen některé z nich. Právě proto někdy první milování za moc nestojí, neznamená to ale, že se časem nezlepší. Ležíte-li v posteli těsně po takovém zážitku a nevíte, jak reagovat, zkuste prostě být přirozená. Vraťte se jakoby na začátek večera k povídání, trošce vína a nevinnému mazlení a polibkům. Dejte si na čas a uvidíte, že to tentokrát bude lepší!

Pokračování 6 / 6

Nezapomínejte na samozřejmosti

Opakování je matkou moudrosti, a tak není na škodu připomenout si pár důležitých věcí. Možná už žijete delší dobu sama, před nikým kromě doktorů jste se dlouho nesvlékala. Tak když začnete randit, projděte si včas své spodní prádlo, ať nezjistíte na poslední chvíli, že nemáte nic hezkého na sebe. Nepodceňujte však ani antikoncepci a nespoléhejte jen na partnera, obzvlášť pokud neberete hormonální antikoncepci. A i přesto, že ji užíváte, není na škodu použít také kondom. Mějte ho po ruce, protože může nastat moment, kdy na něj partner zapomene. Berte v potaz také nervozitu, která dost pravděpodobně může nastat. Pomůže vám ji překonat sklenka alkoholu, která vás trochu uklidní.

Doporučujeme

Články odjinud