Oscarový herec Rami Malek Foto: Profimedia

Oscarový herec Rami Malek Foto: Profimedia

Rami si koupil kávovar Foto: Profimedia
Ramiho Malka proslavila hlavně role Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody Foto: Profimedia
Nicole Kidman zamlada Foto: Profimedia
Nicole Kidman za první výplatu koupila pračku a boty Foto: Profimedia
24
Fotogalerie

První výplata se má utratit: Na co ji použily hvězdy jako Pitt či Kidman?

Domy, drahá auta, oblečení od nejslavnějších návrhářů. To je pro většinu celebrit naprostá samozřejmost. Byly doby, kdy si ale některé z nich takové věci nemohly vůbec dovolit a jejich nákupy byly tak trochu skromnější. Co si tyto slavné hvězdy koupily za první vydělané peníze?

Rami Malek

Talentovaný herec, který se vám jistě zapsal do paměti díky snímku Bohemian Rhapsody, v němž ztvárnil legendárního Freddieho Mercuryho, si za svou první velkou výplatu koupil kávovar. Dle jeho slov to byly pro něj nejlépe investované peníze.

Jak se natáčel koncert pro Bohemian Rhapsody? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 8

Nicole Kidman

Australská herečka rozdělila svou první výplatu na dvě části. Tu první věnovala svým rodičům a koupila jim novou pračku. Za druhou půlku si pak pořídila ty nejhezčí boty, které – dle svých slov – do té doby viděla.

Pokračování 3 / 8

Brad Pitt

Stejně jako Cindy Crawford i jeden z největších hollywoodských fešáků první výplatu investoval do bydlení. Pořídil si tehdy lampu z dílny jednoho z nejslavnějších amerických architektů Franka Lloyda Wrighta.

Pokračování 4 / 8

Jennifer Lopez

Žít v Los Angeles a nemít auto? Ani náhodou. Než Jennifer Lopez dostala svůj první velký šek, jezdila po městě ve staré hondě. Když se jí do rukou poprvé dostal balík peněz, rozhodla se koupit si nový mercedes. Dodnes si herečka a zpěvačka pamatuje, jak se při koupi štěstím rozplakala.

Pokračování 5 / 8

Johnny Depp

Za první velkou výplatu koupil hollywoodský herec farmu pro svou maminku. Často totiž vzpomínal na to, jak měla dvě práce, aby rodinu uživila, a proto se jí rozhodl splnit její sen a poděkovat jí tak za roky péče. Jako první obdaroval svou mámu a pak až sebe. Později si totiž koupil motorku Harley-Davidson z roku 1940, kterou má dodnes.

Pokračování 6 / 8

Matt LeBlanc

Herec Matt LeBlanc se proslavil díky legendárnímu seriálu Přátelé, v němž ztvárnil nezapomenutelného Joeyho. Tato role pro něj byla něco jako dar z nebes a doslova ho zachránila. Na účtě měl totiž pouhých jedenáct dolarů. Když dostal první šek, koupil si teplou večeři. Ta totiž pro něj do té doby nebyla samozřejmostí.

Pokračování 7 / 8

Rupert Grint

Představitel Rona Weasleyho ze slavného Harryho Pottera měl od dětství velký sen – přál si být zmrzlinářem. Za svou první výplatu, kterou dostal z natáčení, si proto koupil dodávku na zmrzlinu, kterou má dodnes. Sem tam se rozhodne, že potěší děti v místě, kde bydlí, a zadarmo jim rozváží zmrzlinu. Svůj sen si tak vlastně splnil.

Pokračování 8 / 8

Kelly Rowland

Zpěvačka a bývalá členka úspěšné skupiny Destiny's Child prozradila, že si za svou první velkou výplatu šla do obchodu nakoupit jídlo. V dětství sice nijak nehladověla, ale chtěla si dopřát a nakoupit potraviny, o kterých její maminka vždy tvrdila, že jsou příliš drahé. Nakoupila všechno, na co měla chuť, a uspořádala večírek pro své přátele.

Doporučujeme

Články odjinud