První zvíře, které uvidíte na obrázku, odhalí tajemství vaší osobnosti!

První zvíře, které uvidíte na obrázku, odhalí tajemství vaší osobnosti!

Všichni máme jedinečnou osobnost a i naše smysly nám o světě kolem nás poskytují různé informace. Někdo něco vnímá jako horké, pro druhého to je studené, pro někoho je zelená barva modrou. Ve hře jsou totiž naše zkušenosti, aktuální nálada i osobnostní rysy. Někdy je první věc, která nás napadne, nejlepším odrazem naší osobnosti. Schválně si zkuste tento osobnostní test – jaké zvíře jste viděli jako první, když jste se podívali na úvodní obrázek? Odpověď napoví, jaký jste člověk.

Pokud jste viděli jako první zebry…

Pak jste člověk s velkým charismatem a láskou k druhým lidem. Nejste samotáři a rádi jste ve společnosti jiných lidí. Cítíte se extrémně nejistí, pokud musíte být sami. Samota je pro vás noční můra. Vždy je pro vás důležité být v kolektivu podobně smýšlejících lidí.

Pokračování 2 / 4

Pokud jste viděli jako prvního lva…

Při pohledu na obrázek jste spatřili jako první zvíře lva? Pak jste hrdí a znáte moc dobře svoje ego. Vaše silná vůle a odhodlání vás odlišují od ostatních. Umíte být ale oddaní. Velmi rychle pracujete a nejraději sami, ovšem abyste byli ještě lepší, je potřeba naučit se pracovat i v týmu.

Pokračování 3 / 4

Pokud jste viděli jako první lva a zebry dohromady…

Někteří lidé vidí obě zvířata naráz, tedy zebry i lva. Pokud k nim patříte i vy, patříte k zhruba 5 procentům lidí, kteří takto odpověděli. Znamená to, že jste dobří vůdci. Jste skvělí v multitaskingu, dokážete dělat více věcí najednou. Ale měli byste si uvědomit, že někdy je efektivnější dokončit jeden úkol a pak teprve začít s druhým. Jinak by vám to mohlo škodit.

Pokračování 4 / 4

Pokud jste viděli jako první ptáka sedícího na zebře…

Viděli jste nejprve ptáčka, který sedí na zebře? Pak to o vás vypovídá, že jste perfekcionista a věci se snažíte dělat co nejdokonaleji. Milujte detaily a chcete mít všechny věci v dokonalém pořádku. Pozor, perfekcionismus může vyvolat stres a úzkosti, pokud nejdou věci tak, jak si představujete.

Doporučujeme

Články odjinud