Puntíkované léto: Nejkrásnější kousky s puntíky, které vám letos nesmí chybět

20. 5. 2020
Pokud existuje jeden trend, který byste si měla tuto sezónu opatřit, pak to jsou rozhodně puntíky. Nemusíte se do nich nutně obléct od hlavy až k patě, stačí jeden kousek, abyste elegantnímu modelu dodala hravost a vtip.

Pro boubelky i twiggy

Puntíkovaný vzor se hodí pro všechny typy postav, ať už jste štíhlá nebo s kyprými tvary. Sportovní postavy by měly volit spíš drobnější vzorování, boubelky by se zase měly zaměřit na větší puntíky. A pokud se bojíte, že budete s tímto vzorem vypadat infantilně, žádné strachy. Letošní sofistikované modely jsou rafinované a sexy!

Výhoda puntíkovaných materiálů je, že se dají kombinovat i s dalšími trendy. Nesmrtelné džíny tak můžete obléct k puntíkaté halence, k níž se ale také hodí elegantní pouzdrová sukně, vhodná například do kanceláře nebo na pracovní schůzku.

V puntíkatých letních šatech v mini, midi i maxi délce zase můžete vyrazit jak do práce, tak na odpolední piknik či večerní drink. Stačí k nim přidat oblíbenou džísku nebo delší sako, obout slingback boty či sandálky a je hotovo.

Necítíte-li se v puntících dobře, a přesto se tohoto trendu nechcete tak úplně vzdát, nezoufejte. Poohlédněte se například po puntíkovaném šátku, mašli do vlasů nebo botách, skvěle vypadají i puntíkaté plavky nebo spodní prádlo!

Než vyrazíte na nákupy, můžete si ceny puntíkatých kousků porovnat tady na Hledejceny.

Inspiraci najdete v naší galerii.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend se neskutečně těšíte, protože máte velké plány s rodinou. Blízkým jste rádi naslibovali hory doly a nyní je to na vás. Program bude pestrý a zábavný stejně jako život s vámi.…