Pustit žilou – nová talk show Veroniky Žilkové

18. 9. 2008
Pustit žilou – nová talk show Veroniky Žilkové
Televize Prima odstartuje tuto neděli novou talk show Veroniky Žilkové s názvem Pustit žilou. Moderátorka ve svém pořadu přivítá vždy tři hosty ze světa kultury, sportu, politiky, případně i zajímavé lidi z „normálního“ života.

Divákům se tak v prvních dílech představí např. Jiří Čunek, Jan Tuna, Kateřina Neumannová, Zuzana Belohorcová, „mistr facky“ Miroslav Macek a mnoho dalších. Hosty bude pokaždé spojovat jedno téma, které mají společné, aniž by si to uvědomovali. Proto také budou do diskuse zapojeni všichni hosté po celou dobu svého účinkování. „Chceme, aby se k tématům vyjadřovali všichni přítomní hosté. Veronika Žilková má dar propojit v diskukusi více lidí, což není jednoduché. Nestane se tak, že by některý z hostů mlčky přihlížel dalším rozhovorům,“ prozrazuje vedoucí projektu Klára Balvínová.

Pustit žilou se nesnaží být vážnou talk show o vážných problémech, což je také na první pohled patrné již z výběru moderátorky. Veronika Žilková provede diváky touto talk show způsobem sobě vlastním. „Příprava na natáčení Pustit Žilou mi otevírá nové obzory. Například o doktoru Mackovi jsem studovala materiály dva dny. Musím být na své hosty připravená, aby se nestalo, že mě dostanou,“ prozrazuje Veronika Žilková. „Hledám hosty, kteří jsou v nějakém konfliktu, a ti si pak navzájem pouští žilou. Hádka je totiž očistná a ozdravná metoda. V podstatě je to jediná možnost jak se o těchto lidech dozvědět něco nového a nečekaného,“ dodává Žilková. „Chci ukázat, že jsou i lidé, kteří toho v životě hodně dokázali, ale málokdo to o nich ví. Naopak o někom máme díky médiím mnoho informací týkajících se jednoho tématu, ale přitom netušíme, jaký je to vlastně člověk, co ho baví, čím je zvláštní. V Pustit žilou se to dozvíte – a mnohdy nebudete věřit vlastním uším,“ slibuje charismatická moderátorka.

V pořadu také zazní oblíbený vox populi, neboli to, co si o daném tématu nebo otázce myslí občané. „Zajímá nás názor lidí, proto jsme se rozhodli pořad ozvláštnit anketou z ulice. Reakce veřejnosti pak budou konfrontovány přímo ve studiu s názory našich účinkujících,“ řekla Klára Balvínová.

Mluvené slovo v pořadu Veroniky Žilkové je pro zpestření střídáno živou hudbou v podání beat-boxové kapely Beat Burger Band.

Premiéra: 21. září 2008 od 21.15 hod. Vysílací čas: neděle, po 21.00 hod. Stopáž: 35 minut

zdroj: televize Prima

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně v práci se vám dnes bude dařit. Objeví se sice nějaká překážka, ale dokážete ji přetvořit ve výzvu a lehce si s ní poradíte. Sklidíte za to zasloužený obdiv. Pokud pracujete na…

Nejčtenější články

Články odjinud