Pusťte jaro do šatníku: Svetříky v jarních pastelových barvách budete milovat!

17. 2. 2021
I když hory i ulice právě zdobí čerstvý sněhový poprašek, dny se pomalu, ale jistě prodlužují a to je známka toho, že jaro se pomaličku blíží. Je proto na čase začít přemýšlet nad jarním šatníkem, ve kterém se budou skvěle vyjímat barevné svetříky, jež vám pomohou překonat přechod ze zimy do jara. Inspirujte se v galerii v úvodu článku.

Do pasu i oversized

Právě s tímto obdobím jdou ruku v ruce pastelové barvy. Jelikož ale počasí ještě bývá nevyzpytatelné, je ideální pořídit si v těchto tónech jarní svetřík. Vybírat můžete z klasických střihů přes hlavu, oversized velikostí, spadlých či hranatých výstřihů, nabíraných rukávů i kardiganů a s žádným neuděláte chybu.

Velkým hitem letošního jara jsou ale kratší střihy včetně zkrácených kardiganů. Takové svetry se skvěle hodí jak k džínám s vyšším pasem, tak třeba přes jarní šaty či k sukni. Také ve vzduchu cítíte krom jara závan devadesátých let?

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Každým dnem roste vaše vitalita a na profesní záležitosti se umíte soustředit. Je až neuvěřitelné, jak jste chápaví a se vším si rychle poradíte. Na druhou stranu moc nekomunikujete s…

Nejčtenější články

Doporučujeme