Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 8. 8. 2017 | 20:27

To je pěknej guláš. Děti nebudou vědět, kdo je tatínek, kdo strejček a kdo tetička a je to podle mého jen otázka času, kdy se to dospělým omrzí, ale hlavně že mezitím zlikvidují dvě rodiny, jestli ne víc. A paní se diví, že se to jaksi obecně okolí nezamlouvá. Bodejť jo.

farah.farah 8. 8. 2017 | 17:22

Jako kdyby s Jáchymem byla nešťastná on měl dál avantýry tak bych to ješě pochopila ale tohle mi přijde už takové to že ji pálilo dobré bidlo.paní asi zapoměla že takový ta prvotní zamilovanost časem prostě vždy odezní a dokonale se tím nechala zblbnout. Mně přijde obecně vždycky smutný, když lidi mají fungujícíc vztahy a když se naskytně někdo jiný tak místo aby řešili to co jim asi doma přeci jen chybí a alespoň se pokusili ten původní vtah slepit tak prostě od problému odejdou jinam.....to je takové moderní v dnešní době, oni si lidi totiž neuvědomují že když oba chtějí tak i do vztahu, který zabředl do rutiny se dá vrátit jiskra a vzájemnost....... Jáchym je tu navíc vylíčený jako dokonalý muž tak že vlastně nějak nechápu, co jí chybělo kromě toho pocitu čerstvé zamilovanosti.... O tzpm že paní se vůbec nezmínila že by jakkoli zvažovala dopad svého rozhodnutí na děti nemluvě...

Mata69 8. 8. 2017 | 13:31

Zase jedna, která potřebuje, aby měla ve vztazích potíže...jakmile vše funguje jak má, je nespokojená a hledá povyražení jinde. A oba se diví, že příbuzenstvo z jejich vztahu není odvaz? No, tak ať si to užijou...ono jim to stejně dlouho nevydrží.

frakira 8. 8. 2017 | 10:25

Rambíša: Vždyť jasně - já si myslím, že je to prostě o tom, že s nimi rodina nechce nic mít - a já se tedy nedivím. Aby někdo rozbil vlastnímu bráchovi krásně fungující rodinu? A paní nechala mozek kde? Těch dětí mi je prostě líto, aspoň jeden měl mít rozum - tím spíš, že jsou rodina.
Zajímalo by mě, jestli tato paní opustí "bráchu" hned, když se šíleně zamiluje do někoho jiného - ono nechat se někým okouzlit není zase tak těžké, skoro určitě se jí to ještě někdy stane.

Rambíša 8. 8. 2017 | 08:51

Jen ať se dají dohromady,myslím,že to nebude mít dlouhé trvání....Jinak: co je rodině do toho ? Jsou dospělí,můžou si dělat,co chtějí,kazit sobě i druhým život,a co??? Oni se s nimi přeci nemusí vůbec stýkat,vždycky mohou dělat,že je neznají a nemají s nimi nic společného! Možná až na stará kolena Radka popřemýšlí více,co bylo a co nebylo dobré dělat.Hlavně ty děti,aby netrpěly jednáním svých rodičů!

frakira 8. 8. 2017 | 07:29

Přečtěte si také

Horoskopy

Rodinní příslušníci mají nyní zásadně kladný vliv na posun ve vašem profesním životě. Mars je v…

Nejčtenější články