Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 14. 4. 2020 | 18:00

Dejme tomu,že se to nějak tak mohlo stát. Jen je mi divné,že někdo jde na chodbu mimo byt a nevezme si klíče.nebo si aspoň nedá něco mezi dveře. Já bych takhle nikdy neriskovala.

helza 14. 4. 2020 | 10:43

@mambule: Můj syn je zámečník a otevírat zaklapnuté dveře jezdívá běžně. Ale jsou jediní ve městě. Nejsem si jistá, zda v nějakém menším městečku, či na vesnici je to možné. A protože jsem o zámečnické havarijní službě pojišťovny nikdy neslyšela, tak jsem díky tobě zagooglila a ejhle:
"Asistenční služby jsou automatickou součástí každého pojištění domácnosti (stejně tak pojištění nemovitosti). Jejich smyslem je okamžitá pomoc v případě nouzové situace, do které se daná domácnost dostane." A týká se to i oprav. Takže díky, tohle jsem fakt vůbec nevěděla. A Radka asi taky ne.

mambule 14. 4. 2020 | 06:42

Konečně zas jednou normální příběh místo všelijakých krkolomností. Jenom, která barva na vlasy bez umytí způsobí pleš? Mám zato, že těch 20 minut působení je minimum k dosažení kýženého odstínu. Již mnohokrát jsem si zapomněla umýt barvu z vlasů déle než hodinu a žádnou pleš nemám
Co se týče zabouchnutých dveří, solidní pojistka domácnosti obsahuje služby řemeslníků k odstranění havárií a počítají se tam i zabouchnuté dveře. Takže pokud by měla paní pojistku, stačilo by požádat souseda o vyhledání čísla na havarijní službu pojišťovny, o zapůjčení mobilu a snad i toho trička, aby nevyděsila ještě i zámečníka

Přečtěte si také

Horoskopy

Nový pracovní týden nezačne moc šťastně. Profesně vás to vůbec nebaví, a když si k tomu všemu začnete…

Nejčtenější články

Doporučujeme