Radost z jídla

5. 10. 2015
Radost z jídla | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Jídlo je všeobecně příjemná věc. Málokomu se nesbíhají sliny při pohledu do cukrářské výlohy nebo na plato chlebíčků. Takovému pokušení se skutečně odolává jen stěží. Málokdo má ale také dostatek pevné vůle, aby svůj apetit zkrotil. Zanícení jedlíci však netuší, že se zabíjejí doslova zevnitř.

Děsí vás pohled na ručičku váhy, která se vychýlila do závratných hodnot? Nevejdete se do šatů, máte vysoký cholesterol, funíte do schodů a jen horko těžko si zavážete tkaničky? Je načase s tím něco udělat. Abyste si počínali správně a spíše si ještě více neublížili, je dobré zdravě hubnout pod dohledem zkušeného dietologa.

Hlavním přínosem konzultace s dietologem je, že vám řekne, kdy co jíst. Vysvětlí vám také, v jakém poměru má být vyvážený přísun sacharidů a bílkovin. Sestaví vám jídelníček a doporučí tuky rostlinného původu.

Výtečným pomocníkem při redukčních dietách jsou výrobky obsahující přírodní vlákninu z indické rostliny Cyamopsis tetragonoloba (L.) Taub – Galaktomanan guar. Jednou z jejich největších předností je potlačení hladu, snižují únavu a poskytují nezbytné množství nutričních látek. Produkty Guareta jsou též skvělým doplňkem stravy pro všechny diabetiky.

Pokud chcete i Vy změnit svou konfekční velikost, soutěžte dnes s námi o produkty Dr. Staňka.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Spolehlivost a pečlivost jsou vaše nejsilnější stránky. Na závěr týdne přesvědčíte šéfa o tom, že jste výkonní a nakonec se dočkáte i pochvaly. Vidíte, celý týden jste se stresovali úplně…

Nejčtenější články

Doporučujeme