Rafinované parfémy

24. 10. 2006
Rafinované parfémy
Kouzlo přirozené krásy, temperamentní luxus, sladká nevinnost, tajemný třpyt či závan kreativity. Správný výběr vůně dokáže podtrhnout osobnost, styl i momentální náladu. Jak se cítíte právě teď?

Belle En Rykiel Francouzská návrhářka Sonia Rykiel proslula svými modely z úpletu, které zdůrazňují ženské křivky. A stejně jako jemný kašmír i její nejnovější parfém Belle En Rykiel oslavuje krásu těla - hebkou pokožku, smyslné tvary. „Jedna věc, kterou mám na životě opravdu ráda, je vyprávění příběhů,“ říká Natalie Rykiel, slavná dcera slavné matky, „a tento příběh je příběhem moderní ženy. Sebevědomé a iniciativní, silné a zranitelné zároveň, takové, která bere všechno nebo nic.“ Belle En Rykiel představuje vůni pro ženy hledající smyslnou vůni podtrhující osobnost, pro ženy toužící být obklopeny krásou a které chtějí slyšet: Jsi neskutečně krásná. Kombinace levandule a kadidla rozeznívají souzvuk podtrhující přirozenou ženskost a dodává své nositelce sebevědomí. Při prvním přičichnutí pocítíte delikátní nenucenost mandarinky, červeného rybízu a levandule. Srdce vám odhalí fascinující závislost kadidla, otočníku a kávovníku, aby jste nakonec neodolali pohlazení pačuli, ambry, mahagonového dřeva a vanilky. To vše je ukryto ve flakónu ve tvaru kostky z čirého skla s nádechem barvy šampaňského.

Live Luxe Inspirována leskem a pozlátkem celého světa, nová vůně Live Luxe od Jennifer Lopez je čistou esencí smyslů oslavující temperament, divoký rytmus a tanec, který Jennifer miluje stejně jako luxus. „Live Luxe zachycuje chvíle, kdy se cítím zcela pochycena svou vášní pro tanec. Je to moment plný bujaré nálady a naprosté a nepotlačované radosti,“ hovoří o svém parfému hvězda J.Lo. Live Luxe je již šestou vůní nesoucí jméno Jennifer Lopez. Svůj první parfém uvedla zpěvačka v roce 2002 a s každým dalším voňavým dílkem sklízí velké úspěchy.

V Live Luxe se mísí svěží ovocné tóny hrušky, broskve, melounu, jablka a citrusů. K nim se přidají svůdné květiny jako frézie, pelargónie, muškát a to vše završuje santálové dřevo, vanilka a pižmo. Výsledkem je svěží, sladší vůně určená pro temperamentní ženy.

Miss O Do sladce růžového flakónu s originální pumpičkou zahalili novou vůni Miss O u Oriflame. Květinově-ovocná kompozice rozehrává atmosféru plnou sebevědomého mládí, vytříbeného vkusu a omamné krásy.

Tvůrci Miss O vsadili na kontrast mezi svůdnými tóny květin a svěžím ovocem s kapkou vzácných dřev. Nejprve se na kůže rozezní symfonie složená z bergamotu, grapefruitu, ananasu a černého rybízu. Poté nastupují vodní tóny, lilie, otočníku, broskve a kokosu. V samé srdce se skrývá santálové a cedrové dřevo, jantar a smyslné pižmo.

Crystal Aura Čistota a smyslnost křišťálu vždy inspirují ke kráse a eleganci. V nádherných krystalech Swarovski se snoubí proměnlivost se stálostí, nenápadnost s výrazností a modernost s tradicí. Zasněný pohled do čirého a tajemného křišťálu stál za vznikem nové vůně od Avonu s charismatickým názvem Crystal Aura. Novinka z dílny Bruna Jovanovice je jedinečná kompozice kreativity a inovace, která odhaluje nespočet podob ženy. Působí na její proměnlivost, jemnost, smyslnost a hloubku duše. Každá žena je jedinečná a Crystal Aura tento pocit podtrhne a zdůrazní stejně jako nádherný šperk rozzáří dekolt. Ovocně-květinová vůně se skládá z exotické karamboly, čínského osmanthusu, černého bezu, ametystové růže, mošusu a brazilského dřeva. Zajímavostí je i tvar flakónu, který přesně kopíruje přívěsek z křišťálu, který je součástí parfému.

Into The Blue Hlavním cílem značky Escada od jejího založení je učinit ženy krásné a šťastné. Není proto divu, že se inspirací pro novou zářivou vůni Into The Blue staly krásné a výjimečné herečky jako je Reese Whiterspoon a Julia Roberts. Jsou, mladé v srdci, bezstarostné a jejich půvabnou tvář vždy zdobí okouzlující úsměv.

"Tajemství ženy, pro kterou jsem stvořil tuto vůni, je v umění najít a užívat si pocit štěstí každý den. Chtěl jsem stvořit vůni, která právě tyto vzácné okamžiky ztělesňuje," říká Brian Rennie, kreativní ředitel Escady. Jemná květinová kompozice zachycuje denní okamžiky, plné pozitivní energie a chuti do života. Chuti nechat se svou vnitřní radostí celá proměnit. Vrchol parfému tvoří zelené lístky, čerstvé bylinky, aksamitník a ovocné hvězdičky. Na ně navazuje pivoňka, vodní květiny a svěží vodní ovoce. V samé srdci se rozeznívají tajemné tóny bílého cedrového dřeva, ambry, pižma a vše završuje mokré dřevo.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Úplněk v Kozorohu je až ve čtvrtek, nicméně již dnes vás bolí kolena, páteř a klouby. Ráno budete ještě jako rybičky, ale večer zjistíte, že jste víkend pojali až moc aktivně. Dopřejte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme