Rambo se vrací

18. 7. 2005
Rambo se vrací
Nejdříve oznámil Indiana Jones, že se ve svých zralých šedesáti čtyřech letech vydává za novým dobrodružstvím, a nyní se chystá na stříbrné plátno i vietnamský veterán Rambo.

Drsňák Sylvester Stallone po několika měsících spekulací konečně potvrdil, že ve svých padesáti osmi letech vzkřísí svou legendární roli.

Stallone si Ramba zahrál naposledy v roce 1988, ale zavázal se zároveň k natočení čtvrtého pokračování: "Podepsal jsem smlouvu a teď mám tutéž pásku kolem hlavy, kulomet a luk s šípy připravené k akci. Už se těším, až divákům zase jednou předvedu skutečného akčního hrdinu."

V osmdesátých letech vydělala rambovská trilogie, která začala dílem První krev, Stalloneovi miliony dolarů. A není vyloučeno, že se bude těšit i na další tučné honoráře, protože mluvčí filmové společnosti řekl novinářům: "Jestli čtvrté pokračování zabere, bude stoprocentně i páté." (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina června je o poznání lepší než ta první, protože se dostáváte do lepší formy. konečně jste si uvědomili, že hádky s nadřízeným jsou naprosto zbytečné. Podřizujete se jeho…

Nejčtenější články

Doporučujeme