Ramena, diplom, sport i esemeska: Co prospívá ženskému orgasmu?

1. 8. 2020
Ramena, diplom, sport i esemeska: Co prospívá ženskému orgasmu?
Ženský orgasmus zůstává pro vědce dodnes tak trochu záhadou, i přesto, že se mu věnuje mnoho studií. U většiny žen k orgasmu nestačí pouhá penetrace, ale i něco navíc. Co by to mělo být?

Muž s širokými rameny i vysokoškolský diplom

K zajímavým poznatkům, které se týkají ženského orgasmu, dospěl průzkum výzkumníků z University of Albany. Ti zjistili, že orgasmu snadněji a častěji dosahují ženy, jejichž partner je sebevědomý, má vysoké příjmy a rovněž široká ramena. Podle jiného zvyšuje šanci na úspěšnější vyvrcholení také vysokoškolský diplom. Toto zjištění ostatně podporují i výsledky rozsáhlého výzkumu vědců z University of Sussex. Ten zkoumal sexuální život téměř 20 tisíc mužů a žen a zjistil, že orgasmu při sexu dosahovalo dvaasedmdesát procent lidí, kteří studovali ještě po osmnáctém roce života, zatímco ti, kteří dokončili jen střední školu, byli v tomto ohledu úspěšní pouze z čtyřiašedesát procent.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na pokraji dalšího srpnového týdne jste dostatečně naladěni k tomu, abyste překonali i tu nejnáročnější překážku. Není divu, pracovně vynikáte a chcete se před šéfem pořádně předvést. Když…

Nejčtenější články

Doporučujeme