Rande naslepo: Jak ho zvládnout, na co se připravit a jaká jsou pravidla?

26. 3. 2021
Rande naslepo: Jak ho zvládnout, na co se připravit a jaká jsou pravidla?
Rande naslepo jste ve svém životě už určitě někdy zažila. Většinou jde o iniciativu přátel, kteří se vám snaží dohodit někoho, kdo se k vám podle nich skvěle hodí. Ne vždy to dopadá dobře, neznamená to ale, že byste to neměla zkoušet. V současné době se sice nedá vyrazit na večeři do restaurace, zato počasí už přeje romantickým procházkám. Jak rande naslepo pojmout, aby byla šance na úspěch?

Ohlídejte si, co si vezmete

Jedním ze základních kroků k úspěchu je vhodně zvolený outfit. I když chcete na svůj protějšek okamžitě zapůsobit, zavrhněte příliš hluboké výstřihy, příliš krátké sukně nebo příliš aktuální trendy. Raději vsaďte na své oblíbené oblečení, ve kterém se cítíte jistě a sebevědomě. A jestli se nemůžete rozhodnout, oblékněte si černé šaty, které sluší každému. Například bílou si snadno nechtěně zašpiníte a červená sice budí okamžitou pozornost, ale zároveň je symbolem dominance nebo agresivity. A to (alespoň zatím) zřejmě nechcete. Vyrazíte-li ale do přírody nebo na procházku, zvolte oblečení vhodné pro tuto aktivitu.

Jak udělat dobrý dojem? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen málokteré znamení je tak upřímné a citlivé jako vy, a proto není divu, že se můžete napálit. Někdo by vám měl konečně říct, že všichni lidé nejsou pravdomluvní a dovedou dělat zlé…

Nejčtenější články

Doporučujeme